Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda NC700-ról lenne szó....

Honda NC700-ról lenne szó. Gyárilag nem forog túl sokat, gondoltam, ha ezen lehetne változtatni, nagyobb lenne a teljesíttménye. Mi a véleményetek az alábbiakról?

Figyelt kérdés

Chip-tuningra gondoltam, de még nem csináltam ilyet, egyáltalán nincs benne tapasztalatom. Találtam egy ilyet:

[link]

Mire jó a Power Commander? Érdekelne, hogy mire számíthatok, ha beépítem, és hogy egyáltalán be tudom-e építeni házilag? Válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. dec. 28. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy városi motor, direkt van így hangolva. Nem véletlen a 35kW-s teljesítmény sem, az EU-s A2 kategóriára van belőve (ami ugye januártól jön itthon is).


Attól hogy leforgatod 15000-ig nem lesz erősebb (csak széthullik), kell egy módosított motorvezérlés komplett gyújtási és befecskendezési térképpel, módosított szelepvezérléssel. Esetleg érdemes hozzányúlni a kipufogórendszerhez is.


Ez a cucc amit linkeltél azt tudja mint a társai, az ECU-nak ad egy rakás fals jelet, ami alapján több üzemanyagot nyom a hengerbe, és csoda történik. Vagy éppen nem, csak túldúsul a keverék, de te meg örülsz a placebo-hatás miatt. Viszont 300eurót nem ér meg.


Ha növelni akarod a teljesítményét vidd el egy céghez/műhelybe ahol ezzel foglalkoznak, sokkal többet fogsz elérni ekkora összegből. Ezt a vackot meg hagyd meg a hülyegyerekeknek akik hisznek a mesékben.

2012. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsod!
2012. dec. 29. 18:26
 3/3 anonim válasza:
Ha ilyen motorod van akkor sztm ne piszkáld direkt ilyen a teljesítménye mert igy fogyaszt keveset. De ha a 35kw os papira hajtasz nagymotorral és nagyobb teljesítményt akkor vegyél Kawasaki er6n-t azt lehet kapni 25kwos fojtással azt kiveteted belőle valahol és van egy teljesen jó gyárilag belöt motorod. A mi még az nc ellen szól, hogy ehhez a teljesítményhez elég a futóműve meg a féke de sztm 200km/+hoz gyenge. Ha van nc-d sztm ne piszkáld. Ha nincs akkor meg Kawa egy van a családba nagyon jó imádom a hangját a nyomatékosságát.
2013. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!