Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ezekről a benzines rollerek...

Mi ezekről a benzines rollerekről a véleményetek? Kéne? Nem kéne? Indokkal!

Figyelt kérdés

[link]


budapesti közlekedésre mennyire jók ezek?



2012. dec. 29. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

Egy kis hülye kérdés...


Ha egy olyan járművet akarsz benzinnel meghajtani, aminek pont hogy az a lényege hogy NEM KELL hozzá üzemanyag, akkor mi az értelme a járműnek így? :DDDDDDD

2012. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, kevés helyet foglal, mégis nagyon gyors. Szerintem egész jópofa. Csak egy ilyet mennyire lehetne budapesten használni..
2012. dec. 29. 13:54
 3/13 anonim ***** válasza:
Kb annyi helyen tudod használni, mint a biciklit.
2012. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

ha nincs semmi jogsid ,de van pénzed akkor jó kéne nekem is egy ilyen

de nekem van B-s jogsim (jó nincs ennyi pénzem ) de ha lenne Bruttó 185.990ft-om akkor inkább vennék valami 50es robogót + egy jó láncot ,robogó legalább lehet valamennyit pakolni + jobban ott lehet hagyni valahol mint ezt a motoros rollert ja és az 50es robiból is kilehet hozni egy 68KM/h-át

2012. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, egy kátyúsabb úton (ami elég gyakori) inkább veszélyes, mint hasznos.
2012. dec. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát biztos néznének az autósok amikor 68 al elmenél meletük! Egy kicsit lehet h veszéjes!
2012. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ennyiből már énis inkább robogót vennék aminek a ható távja is több :D :D Ennek hány decis lehet a tankja? 5 ?? xd

Őszintén szólva nekem 50 ezer ft-ért nem kéne.

Robogó, olyan 5-7 literes üz.anyag tartállyal mondjuk 4 literes fogyasztással...Ha húzod neki...Még akkoris 150Km a minimum sztem... És 185-ért már lehet robogót kapni

2012. dec. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Venni biztos nem vennék. Viszont fejben már megvan hogy hogy lehetne megcsinálni házilag. Kell egy nagyon kiskerekű gyerek bicó amiből a 2 kerék, meg az eleje lenne felhasználva (méhtelepről, mer' ott ócsó), egy láncfűrész, vagy fűkasza motorja, néhány darab zártszelvény, sok idő, pálca és kreativitás. :D

De szükségem nem nagyon van rá. Van B jogsim, meg egy Simsonom. Tehát alig lennehasználva, viszont rohadt nagy buli lehet a járdán repeszteni vele. Elvileg a rendőr se szólhat érte, mert jogilag gyalogosnak minősülsz vele. Hogy ezt a rendőr tudja vagy sem az más kérdés...

2012. dec. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne benzines roller, mert egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehet egy ilyennek közlekedni mindenfele viszonylag nagy sebességel. Elég veszélyes szerintem, inkább már egy robogó.
2012. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én goped-eztem régebben. Nagyon jó dolog. Trükközni meg marhulni lehet vele, nem közlekedésre való. Ezek a gyáriak max 40-et mennek, de a legkisebb bukkanónál vagy repedésnél perec. Egyszer lementem vele a Böszörményi térről a Déliig, életveszély. (1 km)
2012. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!