Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW POLO vagy OPEL CORSA? Ha...

VW POLO vagy OPEL CORSA? Ha lenne rá 8-900. 000 Ft, ti melyiket választanátok és miért? Benzines 1.2 max.1.4-es,5 ajtós kb 2002-2004es évjáratok közül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 26. 19:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
mind a kettő jó kis autó, de talán inkább corsa
2012. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2012. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 gomzoli ***** válasza:
Corsa. Ennyi pénzből jobb állapotú, fiatalabb példányokat találsz, mint az indokolatlanul drága Poló-ból, és a C-Corsa éppen olyan jó autó, mint a Polo. Tehát mindkettő jó autó, de a Polo elején a VW embléma 20%-os árkülönbözetet okoz, pusztán a márkaimage révén.
2012. dec. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
83%
Én is corsát vennék,a Fócwágenek indokolatlanul drágák
2012. dec. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
65%
Én is e kettő között hezitáltam néhány éve, és végül a Polot választottam, mert valahogy jobb benne ülni, jobb a minőségérzet, időtállóbbnak tűnik és én hosszú távra tervezek vele. Az elmúlt négy év során csak jó tapasztalataim vannak vele, pedig nem egy jó hírű típus. Az enyém keveset fogyaszt, megbízható, és masszívnak, strapabírónak tűnik (sajnos párszor eltalálták már a figyelmes autóstársak, de komoly kár egyik alkalommal sem keletkezett). Szerethető autó. Persze lehet, hogy ugyanígy lennék a Corsával is. Összességében inkább azt tanácsolnám, hogy ne szűkíts típusra, hanem az egyes példányok állapota alapján dönts.
2012. dec. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 Napkiraly ***** válasza:
polot nem ismerem, corsa az ecotech, nem húz. Tudom,mert opelem van. Talán egy extrém keveset futott
2012. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
corsa,de ennyiért g astra vagy b vectrat vennék és minimum 1.6motoral,én 1.4es el kezdtem,de azt mondom soha többet ilyen kis motorral,mikor beültünk 5en nyomtam én a gázt de alig akart menni pedig a motorja jó volt,én azt mondom legyen nagyobb egyen pár literrel többet de ha kell menyen úgy ahogy én akarom :D
2012. dec. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
12%

"Én is corsát vennék,a Fócwágenek indokolatlanul drágák"


Persze, hogy megint jön a sok hülye...

Ha e két típus közül kell választani, akkor a Polo, nemcsak mert image-ben, névben markánsabb, de megbízhatóságban, fogyasztásban, menetteljesítményben is és mindenben jobb.

2012. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
48%

Hagyjuk már, hogy mindenben jobb a Polo...na persze majd fogyasztásban, meg stb. Valószínű.

Ugyanolyan fos mindkettő, de a kettő közül inkább Corsa, mert a VW-nél az emblémáért fizetsz.

2012. dec. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 gomzoli ***** válasza:
67%

"Persze, hogy megint jön a sok hülye... "


Látom, te már itt is vagy, bár egyedül.

2012. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!