Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi ezekről a benzines rollerek...

Mi ezekről a benzines rollerekről a véleményetek? Kéne? Nem kéne? Indokkal!

Figyelt kérdés

[link]


budapesti közlekedésre mennyire jók ezek?



2012. dec. 29. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezzel a fő gond az hogy hivatalosan csak forgalomtól elzárt területen, a tulaj engedélyével használhatod...


Ugyanis minimum M-es jogsi kellene rá, ehhez meg biztosítás, de akkor SMKP-nak számít, amire kell megfelelő világítás és becsatolt motoros bukó.

Attól függetlenül hogy ez egy roller...(csak ugye túl erős a motorja)



Szóval nekem ilyen tuti nem kellene(bár ha ingyen adnák elfogadnám, aztán eladnám jó pénzért :D)

2012. dec. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

49 ccm-es 2T motor ami 68-al tud menni 125 kg terheléssel 100% hogy erősebb mint 300watt ami azt jelenti hogy M-es jogsi kell rá. A másik meg az hogy 45km a hatótávolsága ami nem valami sok, de a magyar utakon és ilyen agresszív sofőrök között nem mennék vele 1km-t sem. Minden egyes méter életveszély lehet vele, mert járdán nem használhatod és szerintem bicikliúton em, mert mopednek minősül.

Én letenném az M kategóriás jogsit ami kb 50ezer forint+ a maradék mondjuk 100000 forintból vennék egy jó állapotú robogót, ami 3literből bőven elvan, kötnék biztosítást, ami 1 évre 10ezer forint, vennék egy sisakot és biztonságosabban és legálisan közlekednék és érelmesebb is lenne, mint egy ilyen mákdaráló. De ha van valamilyen jogsid esetleg, akkor 50ezret meg is spórolhatsz.

2012. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kicsi a kereke és ha belemész egy kátyúba 68km/h-val akkor esel egy nagyot.

Írják hogy esőben és vizes úton nem szabad menni vele.

Kicsi az üzemanyag tartály, 1,1 liter és ebbe kúton nem tudsz tankolni mert a minimálisan kiadható mennyiség 2l, ráadásul keveréket kell készítened.


Nem vagyok pesti és nem voltam sokszor pesten de feltételezem hogy sok helyen van bicikliút úgyhogy biciklivel jobban jársz.

2012. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!