Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 96-os suzuki swift érdekes...

96-os suzuki swift érdekes futomű? Hibával milehet a gond?

Figyelt kérdés
a féltengelyek rég ota nkopognak az egyik csak kanyarba a másik egyenesbe is ma hazafele jövet 60 nál egyszercsak elkezdett remegni és pár milit jobra balra járni a kormány mire észbekaptam hogy mivan addigra már klapogott valami és jobra balra rángatozott az egészkocsi a kormány is remegett és 3-4 centiket mozgott jobra balra aliglehetett egyenesbe tartani gyorsan leáltam megnéztem gumikat alánéztem minden rendben utána nemjelentkezett 5km en át mi lehet ez? nincs nyitva a környéken szerviz
2012. dec. 29. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit leírtál,az olyan féltengelycsuklóra utal,aminek percei vannak hátra..

Vigyázz,mert ez életveszélyes.A következő az lesz,hogy váratlanul kormányozhatatlanná fog válni az autó...


A peched az,hogy ilyenkor szinte minden zárva..

2012. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi minden bizonnyal igazadban megemeltük a kocsi elejét és úgy megnéztük mit alkot 2 esbe 30 nál egyenesbe is kattog alászedve viszont recseg,ropog,kattog rángat , súrlódik szóval elég durva hangja van amíg nem tudom ,megjavitattni addig nem fogom használni még egyszer köszi esetleg azt tudja valaki hogy tartoságra milyen márkát ajánlott belerakni?
2012. dec. 29. 15:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én nyitva vagyok.
2012. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utángyártott csuklónál arra figyelj,(6000 ft/db),hogy ne azt a gumiharangot rakd rá amit adnak hozzá,hanem lehetőleg egy számmal nagyobbat,ha nemszeretnéd hogy kiszakadjon félévente..
2012. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ebben igaza van, én ahány opelon / audin cseréltem, mind alig akart rá felmenni, feszül rajta... Kettővel fentebbi voltam.
2012. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
96 os suzuki ..ennyi a baj nem más..
2012. dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire gané állapotba voltak réges régen ki kellett volna cseréltetned a féltengelyeket!

A gumiharang méretére vonatkozó panaszokat én is alátámasztom. Szívtam is vele rendesen mire sikerült feltunkolnom... :-/

2012. dec. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!