Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra H Essentia 1.4...

Opel Astra H Essentia 1.4 186magassághoz?

Figyelt kérdés
Opel Astra H Essentia 1.4 186magassághoz kényelmetlen utazást nyújt?Esetleg valaki tudna erről nyilatkozni nekem?Ez egy 2006os kiadás volna,ha ez számít valamit.
2012. dec. 30. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Havernak H Astrája van, kb 185 magas. Eddig még nem panaszkodott. Igazából előre mindenki befér, csak a hátul ülők szívnak .. :)
2012. dec. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi,akkor no probléma.Vásárláskor úgyis megnézem,csak izgatott vagyok...:)

Hátul meg ne üljön senki,ha tehetném 3 ajtósat vennék csak.

2012. dec. 30. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
181 cm vagyok. Apámnak H Astrája van, én kényelmesen elférek benne. Mostanában gyakran járok vele, mert nekem G Astra Caravanom van és az utóbbi időben gyakran kölcsönkéri cipekedni.
2012. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is H Astrám van. Ugyan én csak 180 vagyok, de kényelmesen elférek benne, bőven. Elöl és hátul is.

A H Astra azért nem mondhatnám hogy kispolszki méretű, vagy átlag alatti méretű autó lenne.

2012. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat ,természetesen mennek a zöld kezek!

Amúgy mik a tapasztalatotok róla?Megvagytok elégedve vele?

2012. dec. 30. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Apám kocsija közel 6 éves, 1.4-es benzines. Van benne vagy 160 ezer km, de a kötelezőn kívül még nem lett cserélve benne semmi. Eddig még sosem kellett külön szerelőhöz vinni (a kötelezők márkaszervizben cseréltetve). Igaz nekem egy icipicit (de tényleg csak icipicit) lomhábbnak tűnik a szintén 1.4-es G Astrámhoz képest, különösen bekapcsolt klíma esetén (mindkét kocsiban bekapcsolt klíma esetében értem). Valamint az index bajuszka volt szokatlan számomra először, de azon kívül nincs gond vele. A fogyasztása viszont jobb, mint az én G Astrámé :)


Idén ősszel négyen ezzel a kocsival mentünk le Splitbe (kb. 600 km, közel 7 óra), senki sem panaszkodott, hogy kényelmetlen lenne, még az se, aki mögöttem ült.

2012. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg a 4. vagyok.

Nekem 1.7-es dízelem van. Maga az autó szerintem gyönyörű és nagyon kényelmes. A futóművét is szeretni fogod.

Szervizköltsége átlagosnak mondható.

Amivel kisebb bajok szoktak lenni néha, az az elektronika. Pl nekem már volt kontakhibás a gázpedál vezetékem (tipikus 1.7 dízel betegség), volt hogy véletlenszerűen bekapcsolt a rádió, véletlenszerűen kiköpi a gyári navigációs CD-t, a bal hátsó ajtó kábele hajlamos megtörni, CIM-modulra már volt gyári visszahívás is, stb... ilyen apróságok.


A munkahelyemen 1.4-es kombit vezetek. Ez a motor is elegendő a közlekedéshez. Sokan arra panaszkodnak, hogy ez a motor kicsi hozzá. Nos, az igaz hogy nem fogsz belepréselődni az ülésbe ha rálépsz a pedálra a jobb lábaddal. És előzésnél is érdemes visszaváltani. De ahhoz hogy eljuss egyik helyről a másikra, bőven elég.

2013. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!