Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson felújítás. A drágább jobb?

Simson felújítás. A drágább jobb?

Figyelt kérdés

Körülnéztem pár honlapon és elég nagy szórást mutatnak az alkatrészárak.


Megéri egy kb 35eFt-ot érő motorba megvenni a 8e Ft-os csapágykészletet?


Mennyire elfogadható az olcsóbb alkatrészek(szimering,tömítés) minősége?


2012. dec. 31. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Mz-be kb 16 ezerért vettem skf csapágyakat.

Ha mínőségi csapágyakról beszélünk akkor megéri az egész szett.

Ha korrket boltba vásárolsz ahol árulnak simson cuccokat ott megmondják úgy is hogy mennyit számít a mínőség ha korrekt a boltos.

Én a helyedben előbb szétszedném a mocit kizednép a csapágyakat ezt jól dokumentálva és letudod írni a méreteket amik kellenek,ez a tuti,és vásárold össze magadnak szerintem.

Amúgy ha nem indokolt hogy széthúzd a blokkot akkor feleslegesen ne kezdj bele teljes motorgenerálba,ha meg belekezdesz akkro vigyázz mert az új csapágyakkal is bejáratós lessz a moci.

2012. dec. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Végül is szerintem megéri. Viszont ha veszel még egy másik Simsont, aminek úgymond felújították a motorját, de valami gubanc van a papírjaival, vagy az alvázszámával és olcsóbban adják az is jó. Mindent meg lehet oldani végül is. Csak vigyázz az utángyártott alkatrészekkel.


Vagy esetleg veszel egy olyan Simsont ami nincs felújítva, de lehetnek benne jó alkatrészek, ki tudja, talán szerencséd lesz. A lényeg hogy olyat vegyél ami nem működik tökéletesen és megéri szétbontani.

2012. dec. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!