Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik fogyaszt a legkevesebbe...

Melyik fogyaszt a legkevesebbet (lada)? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

LADA 2105 vagy LADA 2107 ?

Ja és :) már nagyon régen álmom egy lada és most vagyok 15 éves alig várom hogy 17 éves legyek és lerakjam a jogsit és vegyek egy ladát :). De nem tudok döntésre jutni hogy milyen ladát vegyek majd. Szerintetek melyik a legjobb ? Meg még egyetlen kérdésem lenne :D. Egy Volkswagen golf 1 vagy egy lada ? Köszönöm szépen a válaszokat :)



2013. jan. 2. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Az 1.3-as ladám többet kajolt az 1.5-nél,bár nüansznyi a különbség.Mind a kettőnél számolhatsz lábujjhegyen 8-9 lityót.

Az ikerlámpás ezerötösömhöz érzelmi szálak fűztek,azt szerettem a legjobban..Menetkomfortra,kinézetre,kívül belül egyaránt.

Golf 1-ről lebeszélnélek,már nagyon oszlásnak indult mind.

Ami szép,az pedig fanatikusé,aki ha el is adja,szeretné visszakapni a ráfordított pénzét /nyílván sokszázezret/.

2013. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a munkásautónk egyes Golf, gyönyörű szép állapotban, persze semmi pénzért nem adnánk :D Sajnos tényleg nehéz ép darabot találni, de én nem vetném el az ötletet a helyedben! Sokkal jobb mint egy zsiguli. Ja és persze csak dízelt, a benzines nem jó...
2013. jan. 2. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Karbin is múlik de az 1.5 tényleg kevesebbet eszik mivel erősebb a motor nem kell erőlködnie.

Hogy lada e vagy golf? Dobj fel egy érmét. :D

Hátsókerék meghajtás vagy első kell neked?

2013. jan. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sn0wf0x ***** válasza:
Ha Ladát akarsz, ne a fogyasztást nézd...jobban jársz. A Golf és a Lada teljesen más liga, szerelemből dönts!
2013. jan. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 maszat úr válasza:
Az én Ladám egy körlámpás 1300-as volt fúrt motorral,ha nem mentem 80-nál többet akkor 7 litert evett,de ez nagyon kímélő üzemben volt.(a legkevesebb 6,6 l volt 100-on)de ekkor a hosszabb lejtőkön kikapcsoltam a motort,mivel nem szervofékes volt.Kicsi fúvóka volt a porlasztó 1-es torkába,mire kikísérleteztem hogy mi a jó kb 1 hétig kellett mennem.a gyári azthiszem 135-ös volt.Nekem semmi gopndom nem volt a Ladával,és bárkinek ajánlom,igaz kicsit régi konstrukciók,de hát kiforrott egyszerű megbízható.
2013. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!