Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld tea tényleg fogyaszt?...

A zöld tea tényleg fogyaszt? Mennyire hatásos? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyaszt, nincsenek fogyasztó szerek! Jó diéta van, és sok mozgás. A zöld teák általában hashajtó hatásúak, ami viszont abszolút egészségtelen.
2010. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tapasztalatból beszélek, nekem nagyon bejött a zöld tea. Én is fogyóztam (10 kiló mínusz) és nem tudom, hogy abban a tea segített-e, de a közérzetemen sokat javított. Persze lehet, hogy csak placebo, mert én is ilyen csodaszerként állok hozzá. De mindenesetre azóta a napjaim szerves része, a kávét szinte teljesen száműzte az életemből, azt is csak akkor iszok amikor az íze miatt megkívánom. Tehát én csak ajánlani tudom. Egyébként amit én fogyasztok, arra csak annyi van írva, hogy Chinese green tea, meg gondolom ugyanez kínaiul, van a Tuskóban is, de a herbáriában olcsóbb, é ot veszem.
2010. márc. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem segít, és amitől a közérzeted javul az az, amit szeretsz. ez van


kezdet voltam.

2010. márc. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem hatasos,tapasztalatbol mondom.Es egeszseges is!
2011. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!