Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel vectra b-nél hogy tudnák...

Opel vectra b-nél hogy tudnák állítani a fényszórón hogy kicsit feljebb világítson? Alig lehet vele látni valamit, biztos azért van mert az autó angol és másik fényszórók kellenének de most nincs rá pénzem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
hát bent z autóban nincs kapcsoló? a mi opelunkban van egy kapcsoló bal oldalt, és azzal lehet állítgatni, kis motor mozgatja az égőt, vagy neked az egész mindenséget kellene állítanod?
2013. jan. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de van,lehet mozgatni de csak a ködlámpát,báris nálam így van.
2013. jan. 2. 16:40
 3/6 anonim válasza:
Nekem A vectram van, ott a lámpabúra mögött van egy tekerő azzal bírok állítani föl-le, és a lámpatest mellet a kereszt merevítő részen pedig 2 csavar. azzal oldalra.
2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Én még ködlámpában állító motort nem láttam, főleg nem B Vectrában. Annak bizony a fényszórót kell állítania!
2013. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem,köszi az teleg az viszont már teljesen felvan állítva sajnos,ha szeretném még feljebb emelni akkor merre kell hogy tekerjem a csavart?
2013. jan. 2. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne feljebb állítsd, mert csak még jobban elvakítod a szembejövőt, hanem próbáld meg a belső állítócsavarral jobbra állítani. Az angolnál épp az a probléma, hogy balra világítanak. Egyébként ne csak az út szélén állítgasd, mert úgy nem igazán fog sikerülni. Próbálj meg egy sík felület elé állni kb. 5 méterre és akkor látni is fogod mennyit és milyen irányba mozdul el tekergetéskor.
2013. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!