Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KEEWAY FOCUS. Kik gyártják?...

KEEWAY FOCUS. Kik gyártják? Milyen gépek? Akatrész ellátás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 18:01
 1/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Kínai. Olcsó, van hozzá alkatrész. Attól függ mire akarod használni. Én nem tuningolnék egy keewayt, de arra jó, hogy 50nel elmenj A-ból B-be. Lehet, hogy sűrűn kiégnek az izzók majd, vagy kilazul pár csavar. Cserébe viszonylag olcsó, elindul, gurul, megáll.
2013. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valami jók...
2013. jan. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bistyák Zoltán válasza:
Na. nekem van egy metálsárga 50 cc - is keeway focusom. Nagyon nagyon szeretem, mivel nekem még egyetlen egyszer sem volt vele problémám!! csak az alap ellátásra kell odafigyelni, nem szabad hagyni elérni benne a cuccokat. az előírásokat követően kell cserélni a motor különböző részeit,de ha megnézzük és nincs vele semmi gond akkor hagyhatjuk benne még egy kicsit. ez egyébként mindennél így van! persze mint mindennek ennek is vannak bőven hibái, mint pl.: a benzintartály csak 5 literes, ami nagyon kevés! az oldalburkolatok nagyon szépek ugyan de könnyen repednek! nem arra vannak hogy minden nap kicsavarozzuk majd vissza! a motor szereléséhez elég az ülést kiszedni amit négy csavar tart. ha felhajtjuk az ülést akkor az alján 2 és a másik kettő pedig az ülészár fölött található! én ajánlom neked ezt a motort de vedd figyelembe az 50 km/h -ás sebességet! és nézz még utána! remélem segítettem üdv!
2013. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!