Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206-ba milyen hangszór...

Peugeot 206-ba milyen hangszórót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem nagyon értek a hangtechnikához, ezért kérném a segítségeteket.

Egy Peugeot 206-ba szeretnék hangszórót venni, de nem kell hűdenagy teljesítményűnek lennie. A sima hangszóró érné meg jobban, esetleg az ovális? Egyáltalán van különbség köztük? Melyik márka jobb ár\érték arányban? Én a SAL, MacAudio, Kenwood, Pioneer márkákat nézegettem eddig.

Köszi a válaszokat előre is!



2013. jan. 5. 11:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedbe azzal kezdném, hogy kiderítem, milyen van benne eredetileg. Kör/ovális/milyen méretű? De miért akarod kicserélni? Nem szól jól? Nagyobb hangerőnél betorzít? Mert nekem is ez utóbbi volt, rádiót cseréltem, (XXI.századi technikára) nagyobb teljesítményű beépített erősítővel (a gyári rádió 4X15W helyett ez 4X50W!!!), és a hangszórók cseréje nélkül sokkal "látványosabb" hallható különbséget értünk el. A rádión 50-ig van a hangerő, 30-nál meg lehet veszni és nem torzít egyáltalán. De ha mégis hangszórót szeretnél cserélni én az Alpine és Blaupunkt márkákat ajánlanám. Kenwood, Pioneer is jó.
2013. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alap hangszórók vannak benne, gyári cd-s rádióval. Szóval tényleg az alap. És ha felhangosítom, akkor eléggé recseg, torzít, ezért szeretném cserélni, csak nem értek hozzá:)
2013. jan. 5. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!