Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van értelme jogosítványt...

Van értelme jogosítványt szerezni hisze n jogsival is megbüntehetnek pár százezrekre?

Figyelt kérdés
Hiszen a nélkül is tudom a kreszt én motorozok és most elveték a jogsim mert egy k****g autós le akart tolni az útrol és felgyorsítotam és a rendőrei elvették a jogosítványom képzelhetitek milyen ideges lettem és én lettem a hibás a motornak semi baja de így nem tudok vele mit csinálni de nagyon erősen gondolkodok hogy megcsináltatom azt a pár karcolást és vagy egy turbo vagy egy nitro szetet rakatok bele és le szarom a rend őreit (suzuki hayabusa k9 4hónapos )Tehát mti tegyek?
2009. aug. 27. 03:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Jogsit visszazserezném.
2009. aug. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
volt egy ismerősöm, 1 évig hajtotta a motort úgy, hogy se személyi, se jogsi nem volt neki (ellépták tőle). Aztán meg leintette a szonda két apródja. Most eltiltották mindenféle vezetéstől, és még büntit is szabtak ki rá, tehát inkább szerezd vissza. Ja, és a nitrot szerintem ne nagyon erőltesd, azért is ejnyebejnyéznek.!
2009. aug. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
hát nem egy emberről tudokl, aki csak úgy tolja neki, és legyint rám, h ugyanmáááá minek jogsi, a motor nem arra való, h a rendőrnek megálljunk vele ... hát ez is egy látásmód :-)
2009. aug. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos érthető a hozzáállásod, és teljesen jogos. Esetleg azt tudod tenni, hogy ha van fénykép vagy videó erről, akkor feljelented közúti veszélyeztetésért a köcsögöt, aki le akart tolni, és bűnpártolásért megnevezed még alperesnek a közlekedésrendészetet, akik megbüntettek.
2009. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
és miért kell ezért bele a turbo szett?
2009. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát én is ismerek olyat aki azt mondja h ilyen motorral már nem állna meg a rendőröknek, de az az igazság hogy aki ezt ki is mondja annak általában csak a szája jár :) És inkáb megáll mert kisebb a büntetés mintha utólag rendszám alapján beazonosítják..

Egyébként szerezd vissza a jogsit.

2009. aug. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Szerintem meg mikor látod a rendőröket húzd le neki emeld meg az elejét (egykeréken legyen) úgy nemlátja a rendszámod és elhúzol előle hayabusa az bír menni ;)
2009. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már nem azért de egy suzuki hayabusába minek turbo vagy nitro?Igy is megy mint az ökör!A másik amit nem értek ,hogy az autos le akart tolni az utrol akkor az auto menyivel mehetett?És téged menyivel meszeltek le?(egy motoros)
2009. aug. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért mondtam a Nitri és Turbo szettet mert attól még jobban megy és ot haoym a rend őreti a pibe.Amikor le aakrt tolni úgy 80-90 mentem!
2009. aug. 27. 12:50
 10/14 anonim ***** válasza:
Lakot területen ? De enyiért még nem veszik el a jogsit!Leggfeljebb büntetö pontot kapsz!A Hayabusa meg képes 320km/h ra a rendörök utol se érnék turbo ezekbe a motorokba meg van nitrot felesd el ha nem akarsz meghalniXD
2009. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!