Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi számít kevés kilóméternek...

Mi számít kevés kilóméternek egy autóban, ha használtan szeretnék venni egyet? Pl.150000km az sok, vagy kevés?

Figyelt kérdés

Valamint mire kell figyelni használt kocsi vételnél? pl. karosszéria, vagy mennyit fogyaszt, hány éves stb?

Köszi


2013. jan. 5. 12:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
150000 km elég arra, hogy szarráhajtsanak egy kocsit. De ha rendben volt tartva rendesen, akkor nem sok. Már ha bízunk a km órában.
2013. jan. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Néz meg esetleg a kasztnit, futank-e az illesztések, kocsi alatt van-e valamilyen folyadék, hogyan indul, hogy füstöl, próbáld ki az elektronikát, ne hidd el, hogy a klímát csak fel kell tölteni, Ha nagyon kopott a kocsi belseje, akkor biztos nem 150000 van benne. Alját érdemes jobban megnézni, nem rohad-e.

[link]

2013. jan. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb,hogyan indul hidegen.

A benne lévő megtett km-t nem szabad készpénznek venni soha,mert szeretnek sokat"tolatni" az autókkal...

Az ülések,és a kormány "elhasználtsága"sokat elárul,én azt sem szeretem ha patika tisztára van suvickolva a motor eladás előtt.

Ezért fontos,hogy ne 5 perces próbakörre vidd,hanem üzemmeleg motorral is próbáld ki,/egyenesfutás,fékerő stb.../majd nézz alá,illetve újra nézd meg a motort körbe...

Legjobb ha viszel magaddal egy szakit is,abból baj nemlehet.

2013. jan. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Milyen kocsit szeretnél?
2013. jan. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

amúgy egy 28éves nő vagyok, és nekem csak egy használható kis városi kocsi kellene, amit arra használnék, hogy elmegyek nagybevásárolni, vagy elviszem vele a gyereket valahova, bölcsi, stb, stb...

Néztem ilyen banki visszavett autókat, tudjátok, amiknek a tulaja nem tudta fizetni a törlesztőt, így a bank visszavette. Ezek lényegesen olcsóbbak, mint ha máshol venném.

Kinéztem egy 2002-es Ford KA-t, de annyira nem értek hozzá. Árban jó, az tuti.

Belinkelem a műszaki adatlapját:

[link]

2013. jan. 5. 13:21
 6/20 A kérdező kommentje:
vélemény?
2013. jan. 5. 13:22
 7/20 A kérdező kommentje:
itt ugye egy műszaki ember méri föl a kocsi állapotát, az alapján állítja ki az adatlapot.
2013. jan. 5. 13:23
 8/20 A kérdező kommentje:

vagy ez:

[link]

2013. jan. 5. 13:27
 9/20 anonim ***** válasza:
Párom banki emberke (nő), és most mondta, hogy a műszaki kollega értékeli fel a kocsit.
2013. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Amit még nem említett senki:


A banki visszavett autókkal nagyon óvatosan kell eljárni! Aki tudja, hogy nem képes fizetni a részleteket és a bank el fogja vinni az autót, az már nem foglalkozik szervizeléssel, olajcserével, és egyéb járulékos dolgokal, csak tankol és kihajt mindent amit még lehet a járműből!

Persze, néha lehet jókat kifogni (főként ha van jóbarátod a telepen) de készülj fel arra, hogy esetleg a szerelőnél több időt fog tölteni, mint az úton!


Ennyi roncsot már rég láttam egy helyen:

[link]

2013. jan. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!