Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson starhoz lehet venni...

Simson starhoz lehet venni henger tőcsavarokat?

Figyelt kérdés
és ha igen mennyiért kb?
2013. jan. 5. 18:35
 1/3 A kérdező kommentje:
tehát ma szétszedtem, a simson blokkot, és volt rajta egy eléggé kopott karburátor, és volt egy olyan karburátor ami még alig volt használva de hiányzott belőle egy két dolog, így a kettőből csináltam egyet, és ha már szét volt szerelve akkor levettem a hengerfejet is és megtakarítottam a koromtól, és tettem rá másik 6-os anyákat, mert azok már eléggé csúnyák voltak, és hát nem bírtam őket meghúzni, nem szorul meg, csak tekerhetem egész nap is, nem szakítottam, meg, esetleg elképzelhető hogy nem egyforma volt a menet? sima menetes 6os anyát tettem rá, és nem bírtam meghúzni a csavarokat, mert csak forgott, és így rátettem a régieket is, szóval egymásin van kettő anya, és így megbírtam húzna kettőt, mikor próbáltam beindítani nem indult be, és kicsit másabb a hangja is mikor rugdosom, és ha ráteszem a berúgókarra a lábamat akkor elég könnyen leszalad, elszökik benne a kompresszió, szóval kellene hozzá 4 tőcsavar, mennyibe kerülhet? és lehet venni? van itt egy ilyen simson bolt, ott tuti hogy van, de délután zárva van, és így nem mentem el hogy lehet-e venni, lehet venni?
2013. jan. 5. 18:41
 2/3 anonim ***** válasza:

Tessék, egy a sok közül:

[link]


A fura hangot az adja, hogy kifúj a hengerfej alatt! A csavarokat egyenletesen kell meghúzni, mert az a hengerfej csak illesztve van, ha nem fekszik fel rendesen hiába téped meg az anyákat, ki fog fújni! M6-os anyát elég a rövid szárral csuklóból meghúzni.


No és ha megengedsz két jótanácsot:

1.) Nem kell piszkálni azt, ami jól működik! (Értsd: leszedted a kormot, de egy hét műlva mgint pont olyan lesz, feleslegesen dolgoztál!)

2.) A csavar ne arra való, hogy megszakítsák!

2013. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Még egy link:

[link]

2013. jan. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!