Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vásárlás előtt vagyok és...

Carcass20 kérdése:

Autó vásárlás előtt vagyok és a segítségetek kérném. SUZUKI SWIFT Sedan 1.6 GX -Érdemes-e ilyen autót venni? -Ténylegesen tapasztalt fogyasztás? (nem a netes értékelések) -Motor (típus hibák rejtett betegségek? ) -Alkatrész árak?

Figyelt kérdés
300-550 ezerig milyen márkájú és típusú autókba gondolkodhatok még?(észérvek?)

2013. jan. 7. 09:15
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

350 000ft-ért sokkal jobban jársz egy Opel Astrával (F széria). 1,6-os motorral a fogyasztás kb. 6,5-7 liter (ha óvatosan közlekedsz)

Sokkal stabilabb és biztonságosabb mint egy suzuki. Az alkatrész árak mindkét márkához nagyon kedvezőek.

2013. jan. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

Ezekben még klíma is van.


[link]


[link]

2013. jan. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Teljesen megbízható autó nekem is ilyen van! 4 éve nyüstölöm nem kicsit olaj cserén és fékbetét cserén kívül semmi baja nem volt eddig!!! és Klímai is van benne! fogyasztása 5-7 literig de ha hosszú távon mész vele akkor 40 liter benga 800km-re is elég! Ja és jót gyorsul erős benne a motor sok autó csak pislog amikor le áll versenyezni velem :))Csak ajánlani tudom!
2013. jan. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légszűrő alatt található a pcv szelep, egy vékony cső megy rá, és a légszűrő házba van bevezetve. Ha az le van törve akkor a motor port szívott. 6 liter a fogyasztása az enyémnek 100 Km/h-val. Más különleges probléma nem lehet. Nem nyitja a kulcs a zárat, csúszik a kuplung, (de ezt úgy sem engedik megnézni). Féltengelyek ropognak, azt úgy tudod megnézni hogy mindkét oldalra alátekert kormánnyal megrugatod a gépet. Ha ropogást hallasz kuka. Ajtók zöröghetnek, motorháztető, és rendszerint elfelejtik hozzá adni a pótkereket, emelőt és kerék kulcsot. 500 ezerért már nem suzukit vennék, de te tudod menyire vagy igényes.
2013. jan. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tomi papa válasza:
ember ez az auto egy legenda imádom nekünk meg kelet válni töle de bármejik opolt eröre teljesitményre esztétikumra és persze strapabiràsra meg aláza (már nagyon meg bàntam hogy el adtuk) nekem hiányzik de én is most veszek egyet
2013. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
500 ezerért pont kap egy igényes Swiftet, viszont más márkából egy legrúgottat. F astránál biztosan jobb, könnyebb kasztni és ehez az 1.6 os 92 ló elég jó tömeg/ teljesítmény arány. Én még elgondolkodnék egy 1.3 16v-n az 85 Le de valamivel több van belőle és jobb az alkatrész ellátása mint az 1.6 -nak.
2018. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!