Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki volt már olyan helyzetb...

Valaki volt már olyan helyzetben hogy a rommá tört autóját teljesen rendbehozatta?

Figyelt kérdés
Velem az történt hogy teljesen összetörtek egy karambolban,és mivel élve szálltam ki a kocsiból nagyon hálás voltam az autónak! A márkaszervizben mindenki meglepődött hogy a gazdasági totálkáros autóra azt mondtam, bármennyi pénzbe kerül rendbehozatom.

2013. jan. 7. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Én csak akartam, de végülis kevesebb pénzből újabb és jobb autót tudtam venni.
2013. jan. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem te voltál a hibás, akkor a károdat sem neked kell fizetni. Én nem ragaszkodnék ilyen esetben az autóhoz, mert már sohasem lesz belőle ugyanaz, ami előtte volt. Inkább vennék egy másikat.
2013. jan. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor akkor jársz jobban a legtöbb esetben, ha veszel egy másik ugyanolyan autót használtan, valószinüleg az is olyan biztonságos. Sikerült teljesen rendbehozni az autót?
2013. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nemlett volna casco-m,eszembe sem jutott volna megcsináltatni..550 e ft-os volt a károm..
2013. jan. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát én voltam a hibás mert kaptam egy jobb első durrdefektet és felborultam. Az oldala teljesen összetört és a tetején állt meg. Végülis csak az oldal elemek lettek kicserélve és a tető kikalapálva és az egész autó újrafényezve. Kinyírt 8db légzsák azt még cserélni kellett.

Az autópályakezelő nem volt hibás azt mondták a rendőrök.

Amúgy ez egy alfaromeo volt :) 159-es alfa

2013. jan. 7. 14:04
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és énis cascora csináltattam meg, szerencsére volt rajta.
2013. jan. 7. 14:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát ha cascód van rajta, egyértelműen megéri, de ha nincs, akkor nem.
2013. jan. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Voltam :)

Ügyesen gyorsan megoldható......

2013. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!