Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne egy Fiat...

Mennyibe kerülne egy Fiat Croma teljes felújítása? (1.9 tdid)

Figyelt kérdés
A felújításba beleértem a karosszériát,motort,futóművet,esetleg belső tér.
2013. jan. 9. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
200-300e forinttal simán számolhatsz.
2013. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a motor lenne kb. 300 ezer Ft lévén, hogy dízel, porlasztócsúcsok, fúrás, adagoló felújítás, csapágyak, főtengely köszörülés... A kasztni, futómú, beltér hab a tortán.
2013. jan. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
motorra 300ezer azért kicsit túlzás nem ? Ez nem common railes motor. adagolót szerintem 30ezerből feújítják , 4 porlasztócsúcsot meg kapok 20 ezerér. A többit viszont nem tudom mennyibe kerülne
2013. jan. 9. 20:27
 4/7 Napkiraly ***** válasza:
2013. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nyilván az egy széthajtott lom volt, több mint fél millió km-el,és sok APRÓ hibával. Egyébként az iromány roppant vicces, érdemes elolvasni :D
2013. jan. 9. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Én anno olvastam, párszor meg kellett állni könnyeket törölgetni:D Amúgy nekünk is 1,9-es Crománk volt, nálunk a Turbó szarakodott, az lett volna 200. Asszem a henger fúrás, dugó, blablabla volt olyan 100-150 körül, olyan 8 éve.
2013. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt megnézem hol kapsz 4 csúcsot 20 ezerért de tudod mit, akkor állj neki a dolognak, ja igen amúgy a common rail dízel esetén a 300 rugó egy nagynyomású szivattyúra nem lenne elég nemhogy a többi alkatrészre.
2013. jan. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!