Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek milyen az "angel...

Szerintetek milyen az "angel eyes" fényszóró?

Figyelt kérdés
Nektek tetszenek ezek a fényszórók? Sok helyen látom hogy szidják hogy ronda meg gagyi. Ha csak ilyen fényszórót és alufelnit veszek az autóra (Opel Astra F ezüst) az bután nézne ki? Nagyon tetszenek ezek a fényszórók de semmi más "tuning" cuccot nem akarok rá csak a fényszóró meg a felni.
2013. jan. 9. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Azt inkább add le a lomiba :P
2013. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
szerintem feldobná kicsit a kinézetét :)
2013. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mármint mit adjak le? :/
2013. jan. 9. 22:17
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Műszaki szemmel nézve túlnyomó többségük gagyi, használhatatlan vacak. Amelyik nem párás belülről már új korában is, az később ázik be, a gyártási pontatlanságok miatt némelyik egyenesen beállíthatatlan, a tükrök, lencsék pontatlan formájúak, szanaszéjjel szórják a fényt, de legalább hamar bevakulnak és onnantól ez nem probléma. Nem szeretem őket.

Ha pedig az esztétikát nézem: nos, nekem személy szerint nem tetszenek. Az F Astra formavilága eléggé egyszerű, nagyon kilógnak belőle ezek a csili-vili lámpák. Egyébként is rém unalmasak, pár éve minden tuningautón ez volt, néhány elvetemült még a kocka-Lada fényszórójára is ráapplikálta a helyzetjelző gyűrűket (hogy a keze tört volna le). Most ugyanez megy a LED-es karácsonyfafüzérekkel, majd' kifolyik némelyiktől a szemem, de ettől az angel eyes még mindig ugyanolyan túlerőltetett, unalmas hülyeség, mint volt. De ízlések és pofonok, ugye - ez csak az én véleményem róla.

2013. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
jól néznek ki, de kevésbé fogsz vele látni mint egy gyári fényszóróval
2013. jan. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
nem BMW-n elég nevetségesen mutat...
2013. jan. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Lakótelepi hülyegyerekek kocsiján látom mindig. Szerinte milyen? SZÁNALMAS!!!
2013. jan. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hm, ez egy érdekes téma, igényes tuning mellé TALÁN elmegy, de ez ugye esetenként változik.


Egy F Astrára ráaggatni nem érdemes, elég hülyén nézne ki.


Nekem is tetszik, mégsem raktam bele az E30-amba pedig már a 2. lámpakészlet végén járok (meghal a foncsor, a szokásos betegsége), talán majd nyáron, ha lesz felesleges 50ezrem, meg találok olyan lámpatestet ami nem gagyixenon.

2013. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. F Astrához nem illik.

2. Ami ér is valamit (mármint ami normálisan és hosszútávon működik) az 80.000-től indul.

2013. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt hallottam, hogy beázik, ami minőségi, az meg olyan drága, ...


Milyen Astra? 3/5 ajtós vagy szedán?


Én inkább a helyedben hagynám a gyári fényszórót, de az izzót cserélném ki valami nagyobb fényerejű (akár tiszta fehér fényű) izzóra.

Felni, valami szépet válassz.

Ami sokat dob a kocsin, azok a sötét üvegek! Ha ennyi pénzed van, inkább fordíts 30 000 Ft-ot egy minőségi (3M, Llumar) fóliázásra.

Vegyél valami modern rádiót, ami USB-s; Bluetooth-os, SD-s, mint pl. Philips CEM5100, Blaupunkt Toronto 420BT, stb.

A kocsi ne legyen rozsdás, a fényezése rendben legyen!


Kb ennyi. Mienk is ilyen, meg is nézik! :)

2013. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!