Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1. 0 (régi...

Suzuki swift 1. 0 (régi fajta). Mi lehet a gond a világításnál?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy vettem bele egy 90százalékos fehér fényű izzót, igaz hogy a fényereje erősebb lett, de nem világít távolra, csak kb olyan 3-4m-re, valamint oldalra sem...

Belül megnéztem a kapcsolót amivel a magasságot lehet állítani, ott teljesen távolira van állítva.


Mit tudok csinálni szerintetek? Rakjam vissza a gyárit?


2013. jan. 11. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Tuti jól illeszkedik a foglalatba az új izzó pereme?
2013. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát vegyél ugyanolyant mint ami gyárilag van benne
2013. jan. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van az a "hosszú csavar" ott a lámpa mögött, ami kivan csavarva, azt ne bántsam ugye??
2013. jan. 11. 14:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem a beállítással van ott a gond.

Az izzóba az izzószál a foglalathoz képest máshol van gondolom, így máshogy tükröződik a fény a foncsoron és máshogy szórja azt.


Megoldás:

Dobd ki ezt az izzót és vegyél normálisat, olyat ami volt benne.

2013. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor az izzó a nem megfelelő ugye? Azért lett izzó cserélve, mert a gyári gyenge volt. Most akkor amit vettem azt vegyem ki?
2013. jan. 11. 16:35
 6/7 anonim ***** válasza:

A foncsor fényes még?

Mert ezeknek a swifteknek elég sok újabb autóhoz képest is igen jó a fényszórója...

Persze gyári izzóval. Nézd meg a régi izzóval a dolgot, meg ha matt a foncsor vagy a lámpa akkor lehet azt kellene cserélni. Aztán akkor a régivel is jó fénye lesz. Ráadásul nem vakítod a szemből jövőt(bár ez manapság egyre inkább divat...)

2013. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Swift-nek a fényszórájában, én is kellemesen csalódtam. Sokat járok éjszaka, de baromi jó a fénye. Tényleg akkor lehet baj ha be van mattulva a fontsor, vagy rosszul raktad be a körtét. Persze ha a gyári izzó is szar helyre világított, akkor fényszóró beállítás egyértelműen. De kérdésed úgy szólt, hogy izzócsere után volt gebasz.
2013. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!