Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 107 első autónak jó?

Peugeot 107 első autónak jó?

Figyelt kérdés
Hamarosan itt a jogsi és a szüleim Peugeot 107-et dobták fel mint első autó.Azt is mondták,hogy nézzek körül és válasszunk valami alsókategóriás gépet.Az első hozzászólásban dobok linkeket.
2009. aug. 28. 19:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]



Ja és tanácsok esetén mindenképp legyen 5 ajtós(vagy 4)

2009. aug. 28. 19:44
 2/11 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam: 3 ajtós(vagy 2)
2009. aug. 28. 19:44
 3/11 anonim válasza:
78%
Suzuki swift mégpedig nagy belőle a választék akár szín alapján is kereshetsz belőle a 3 autósok között is a formája jó, fogyasztása is, jól megy és legfőképpen megbízható 1,3 ért már akor egy 2005 ös swiftet is találsz ami elég új. De a 107 es is egy elég jó autó de hogyha rosszat fogsz ki lesz mit benne felújítani és az sokba kerül sajnos régebbi kocsiknál ez ígyvan.
2009. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor inkább spórolok még és megveszem újba ne azon múljon,csak jók-e a tapsztalatok?
2009. aug. 28. 19:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Én francia autót nem vennék. Volt már szerencsém néhányhoz, de mind ugyanezt az ellenérzést erősítette bennem. Hamar elhasználódnak az alkatrészek, és baromi drágák. Persze vannak jól sikerült tipusok is, de akkor sem kisérleteznék.

japán autó nem jött szóba? pl.:Suzuki. Strapabíró, és olcsó hozzá az alkatrész, nem rozsdásodik, keveset fogyaszt. Persze a kasznija gyenge sajnos.

2009. aug. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
három "F"-es autót (FFF) nem szabad venni (Ford, Fiat, Francia). Gondolkodj inkább Japán autóban. Bizonságosabb, megbízhatóbb, olcsóbb a fenntartása. Én is inkább a Suzukit ajánlanám.
2009. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolsónak: A Fiattal szerinted mi a baj? Szerintem nagyon jó autók. Nekem bravom van lassan 11 éves de eddig még semmi baja nem volt. Wgyedül egy kilincs csere... Én bátran ajánlom a Fiat-ot
2009. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9:28-as vagyok. nincs más bajom a Fiattal, mit hogy nem ide tervezték. Mármint, ezekre a téli sós utakra. Ezen kívűl, köztudott hogy nem épp a minőségi alkatrészeiről híres az olasz. Előnyére legyen írva, hogy a legszebben megtervezett autók formailag. Küllemre az olasz kocsiknak nincs párja. Bocsánat ha ezzel valakit megbántok, nem áll szándékomban. Autókkal foglakozom és ez a tapasztalatom.
2009. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bántottál meg csak kérdeztem:) Nekem egy fiat bravom van 98-as de semmi baja nem volt mióta nálam és az ezelőtti gazdája sem panaszkodott semmire.Nálam 3 ée van de egyedül a kilincset kellett kicserélni mert az előző tulaj nem ápolta:(
2009. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is 146-os alfánk van.Az gyakorlatilag brava ami meg gyakorlatilag bravo.Na mindegy,Szóval válasszak mást?
2009. aug. 29. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!