Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek friss...

Milyen autót vegyek friss jogsival?

Figyelt kérdés

Üdv, sikerült megcsinálnom a forgalmit(hibátlan :D), és már csak a jogosítványomra kell várnom. Addig is szeretnék kinézni magamnak valami autót.

Egy ideje spórolok rá, de csak 700 ezer gyűlt össze.

Kritériumaim annyi lennének, hogy ne fogyasszon sokat(6 liter körül), ne legyen dzsip. Elektromos ablak sem lenne rossz.

Városban(Szeged), és országúton egyaránt használnám.

Hogy dízel legyen, vagy benzines rátok bízom, nem tudom melyik a jobb.

Természetesen a legjobb ár-érték arányú használt autót szeretném ami most van. :)

Előre is köszönöm, aki időt szán rám, és segít. :)


2013. jan. 12. 18:39
 1/7 anonim válasza:
0%
Vegyél egy 2000 körüli Skoda Feliciát, 250-300 ezer forintért megkapod, nagyon strapavíró autó...
2013. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
*strapabíró
2013. jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

6 liter???? Max egy fos suzuki az amit ennyiért veszel és ennyit fogyaszt, de azt nem ajánlom, mert egy rakás szar. Más régi autó meg mindenképp többet fog enni, amit ennyiért venni tudsz. De legalább más szempontból normális, nem mint a suzuki. Mondjuk Saab, Renault Laguna, Mitsubishi Galant, Golf 4, Honda civis SEDAN, Audi A3


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2013. jan. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 3. válaszoló!

Miért szidod ennyire a Suzukit? Fogadni mernék, hogy ezt az alapján mondod hogy mit olvastál. Ja és arra is fogadni mernék hogy a Suzukin sokkal vastagabb lemez van mint a te autódon, mivel neked nincs autód csak a pofád nagy... Tehát legelőször ki kéne egyet próbálni, birtokolni és utána mondhatsz róla véleményt. Érdekes akinek van/volt Suzukija azok miért nem szidják? Talán azért mert meg vannak vele elégedve? na mindegy...


Kérdező Szerintem nézegess Ford focusokat vagy Opel astra G-ket. Nagyon jó autók nem esznek sokat, "igénytelenek" számodra elérhető árkategóriában vannak és könnyű vezetni őket.

2013. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
700 ezerért aligha találsz olyan jó állapotú autót, ami nem fogyaszt 6 liternél többet. Aminek a fogyasztása új korában alacsony volt, mire annyira leamortizálódik, hogy ennyiért megkapod, az állapota miatt a fogyasztása is megnövekszik.
2013. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon melléfogtál. Van autóm. Mercedes. CLK. Nagyon megvagyok vele elégedve és vezettem Suzuki Swift sedan-t és iszonyat rossz minőségűnek tartom. Kopog, csörög, zörög, nyeklik az egész, mintha minden pillanatban szét akarna esni. Borzasztó az úttartása és a váltója is. Bár lehet csak az enyémhez képest, nem tudom. Amiket eddig vezettem: Enyémet, Golf IV-et, Mercedes E osztályt, Daewoo Lanos-t, Suzuki Swift sedan-t. Messze a suzuki volt a legrosszabb mindközül!
2013. jan. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
én nagyon sokat ültem suzukiban és sokáig nekünk is volt és elmondhatom hogy pics@sz@r..
2013. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!