Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi benzin lehet egy Opel...

Mennyi benzin lehet egy Opel Corsa 1. 0 tartályában, amikor kivillan a piros lámpa?

Figyelt kérdés
Vannak fokozatai hogy utána még kevesebb a benzin és akkor villog,utána meg sípol vagy valami?
2013. jan. 14. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy pontosan mennyi van benne azt nehéz megmondani. De 40-50 km-t még biztosan el tudsz menni onnantól, hogy villan a lámpa.
2013. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Napkiraly ***** válasza:
kb 4-5 l, én 50 kilométernél többet azért nem mennék vele, szerintem csak leül a mutató, az már mást nem fog csinálni, csak leáll
2013. jan. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem is corsám van csak 1.4es. nemirtad melyik modell,nekem D-s. Nekem először kigyullad akkor olyan 50 km re való van még majd ennék kb a felénél vagyis durván mikor még 25 km re való van benne akkor elkezd villogni.
2013. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Napkiraly ***** válasza:
Szerintem neki C van, abban nem fog villogni
2013. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Váraljai Tibor Lászl válasza:
Nekem is C corsam van elsonek kigyull aztan kb 15km lehet vele menni aztan kezd el villogni!!
2019. júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!