Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Chrysler 300c velemeny?

Chrysler 300c velemeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lattam ausztriaban egy eleg jo sedan 300c-t, viszonylag jo arban is van(7800€), megeri szerintetek? Almom egy ilyen auto, most megvan ra a penzrm es tankolni is tudnam.. Mire figyeljek vasarlasnal? Valami magyar tesztet nem tudtok rola mutatni?


Esetleg egy tulaj irna hogy mi mindent csinalt vele eddig? Koszi!!



2013. jan. 14. 20:51
 1/9 Alex67 ***** válasza:
100%

Íme egy teszt: Igaz, hogy a tesztalany dízel, ráadásul kombi, de az összképet mutatja...

[link]


Itt egy másik teszt, ez még mindig dízel, de már nem kombi

[link]


5.7HEMI:

[link]


5.7 V8 videóteszt:

[link]


Itt van még egy teszt:

[link]


[link]


Hirtelen ennyi magyar tesztet találtam 2 perc alatt, gondolom informáló szerzésre elég lesz.

2013. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Jó eséllyel indult a világ legrondább autója címre. Alkatrészt szerezni hozzá pedig kihívás!
2013. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első sorban inkább kombit szeretnék, csak sedant találtam jó árban. :) Németországban találtam egy bontót, ahol elfogadható árban vannak hozzá alkatrészek, ha baja lenne, ez nem gáz. :)
2013. jan. 15. 15:54
 4/9 gomzoli ***** válasza:
0%
Nehogy már... Kellene egy megjelenni való autó, de az alkatrészellátás a bontóból lesz megoldva...
2013. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

miért venne újat ha van olcsón jó? azt a pénzt inkább költi benzinre

szerintem szép autó, tekintélyparancsoló és nem unalmas audi-bmw formavilág (mivel ebből nem sok van az országban) ez nem fog gyakran szembejönni veled

nekem tetszik, ha tehetném vennék egyet. ha jól tudom alapja az e osztály merci, egy céggel közös tulajdonban voltak. ma már fiat a tulaj. ha az autó tényleg rendes állapotban van, nem votl törve, rendesen karban van tartva meg ilyenek, és te is figyelsz rá, nagy baj nem lehet. elektronikát kivéve, azzal nem tudsz mit csinálni. népítéleteket is nézz, ne csak szinte új teszteket

2013. jan. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 kaiser g válasza:
65%
Üdv Mindenkinek!Chrysler tulajdonos vagyok 3 éve,ezért szeretnék pár gondolatot megosztani erről az autóról.Hogy milyen?HÁT!!!A feleségem szereti,bár a szervízt nem Ő fizeti.2 évesen vettük,és ami elektonika csak van benne,minden tönkre is ment benne.A jobb első lámpa gyári hibás,és állandóan kiég.A tükör hol becsukódik,hol nem.Az első futóművet hiába állítják eszi a gumit.Az összes műanyag elég kellemetlenül zörög.(5 éves most).A fekete fényezést minden mosás után át kell polírozni,mert mattul a fénye.A motor mindíg olajos és vizes.A légkondi nemsokat ér.A zene szépen szólna,ha a hangszóró nem zörgetné a műanyagokat.A csomagtartó lecsukása tiszta Wartburg filling.A fékek nagyon gagyik.Belül nagy,de nem kényelmes,mert nem tudom a bal lábam hova tenni a középkonzol miatt.A kapcsolókat nagyon lentre tették,és vezetés közben keresgélni kell,hogy mi melyik.Fogyasztása jó:8-10 liter.Gázadásnál sokszor gondolkodik a váltó,de ha kitalálja mit akarok,akkor bődületesen gyorsul.(3.0 diesel(.Alkatrész drága,beszerzése körülményes.Egy jó van benne,hogy mindíg mindenhol megnézik.Magamnak nem ilyet fogok venni.
2013. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kaiser g válasza:
83%
Sziasztok újra!Újabb adatok ahhoz,hogy miért ne vegyétek ezt a fost.Az idén már 700 000- ezret költöttünk a szervízben(5 éves autó),de reggelente mégsem akar indulni.Már minden ehhez tartozó alkatrész új.Most megegyeztem a szerelővel,hogy marad ott a kocsi,és próbálják minden reggel indítani,hátha így meglesz a hiba.Amúgy vettem egy Range Rover vouge-t.Na ez jó!!!
2013. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hali. Gondolom már nem aktuális a dolog. De leírom a véleményem 2 év használat után. Nekem 3,5 benzinesem van sedan. 4 sebességes automata váltóval. Eddig minden évben lecseréltem a váltóban az olajat, még ha a gyári szerviz ezt nem ajánlja. De a váltóm hibátlan és nagyon finoman vált. Eddig 170000 km-t raktam az autóba, és az eddigi hibalistáim 2 defekt, és 3 izzó csere. Ezen kívűl az autóra nem kell költenem. Én a motorolajat is 10000-ként cserélem de az autó nagyon meghálálja. A fogyasztásom normális használat mellett könnyen 10 liter alatt tartható. De egy kis sportos vezetés és megeszi a 12-t ami egy ekkora autótól abszolút nem sok! Amennyi luxust kínál az autó, és ahogy kinéz még 20 litert is bevállalnék. Semmi zörej nincs az autóban, esetleg a motort lehet talán hallani nagy gázadásnál. Az enyém Bentley Edition, így még szebb mint a sima amcsi modell! Nagyon elegáns, és hófehér színével ragadnának a csajok. De mivel van párom 5 éve, így ez nálam nem játszik. De egyébként elkeserítő tény, hogy egy szép autó, és 10-ből 8 nőt megkaphatsz. Van egy jó videó a youtubon, az a címe:így szivasd a pénzéhes csajokat. https://www.youtube.com/watch?v=5mkyE-V3pzE

Van benne igazság. Egy szép öltöny, és egy hófehér Bentley-re hasonlító autó, és Te vagy az álom pasi a legtöbb nőnél. Nem az a lényeg, hogy ki vagy, sajnos. Na mindegy. Az autóra visszatérve. Ma már egy abszolút elérhető autó ha az árát nézem, mert már 2 milláért van belőle. Az utolsó forintig megéri az árát. Bár nem tudom, hogy dízelt mernék-e venni. A benzines nagyon jól bevált számomra. És az a 2-3 liter fogyasztás csökkentés nem tudom, hogy megér-e annyi kockázatot, hogy horror összegeket hagyjak a szervizben. Ez egy jól összerakott autó, ami elképesztő csöndes(eddigi legcsöndesebb autó amibe valaha is ültem).Bátran ajánlom mindenkinek aki fent tud tartani egy Lada fogyasztású autót. Nem tudom, hogy miért írnak róla rosszakat, mert az enyémnek a motorjáról enni lehetne, pedig nem mosom! És az a komment egyenesen vicc, hogy majdnem a világ legcsúnyább autója címet kapta meg! Az egy idióta aki ezt írta, meg is lehet nézni, hogy 0 százalékos ennek a hülyének a válasza! Szerintem gyönyörű, és az eddigi visszajelzések alapján mindenkinek tetszik! De tényleg mindenkinek. Azt hiszik, hogy több 10 milliós autóról van szó! Pedig olcsóbb mint egy új Suzuki Swift! De 1000-szer biztonságosabb, és a külsejét 1 lapon nem lehet említeni egyik hasonló árú autóval! De még az új Audik sem mutatnak akkorát mint ez használtan! Ha eddig nem vettél akkor vágj bele bátran! Sok örömöt az autóhoz!

2014. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de régi kérdés de azért én is írok.. első autónak vettem diák melóból, első tulajtól vettem 3,5 milláért. Minden gyári állapotú kivéve a hűtőrács mert az Bentleyre lett cserélve...a pasi 60.000 km-t rakott csak bele és garázsba tárolta évente pedig nagy szervizbe vitte, hogy minden tipi topi legyen rajta. Szerintem álom ez a kocsi. Imádom a kiszállás segítő rendszert is, tökéletesen működik. Szerintem ennél jobb ár-érték arányú autó nincs. Semmi bajom nincs vele, minden elektronika tökéletes. Aki leszólja mondjon ennyiért szebb, jobb autót
2019. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!