Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok mondani biztonságos,...

Tudnátok mondani biztonságos, stabil, megbízható 50ccm-s motort mondani?

Figyelt kérdés
Most egy yamaha mint-em van de nem érzem magam rajta annyira biztonságban.(bukósisak természetesen van)Azonban amikor az M-es jogsim csináltam, akkor egy honda dio-val mentem és akkor lazán mentem 50el is.Szóval azon gondolkodom, hogy eladom a mintet és azt hozzácsapom a pénzemhez és vennék egy biztonságosabb motort.Szóval tudnátok mondani egy biztonságos,megbízható motort?Kivitel nem számít.A lényeg, hogy 50ccm-es legyen.

2013. jan. 15. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy Aprilia SR50-em van (2007-es, factory, ditech), 5000 km alatt semmi baja nem történt, jók a fékei, az úttartása, soha nem éreztem h nem biztonságos. A családban van még egy 2008-as ugyanebből csak Street kivitel. Annak sem volt még semmi baja.
2013. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox.
2013. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Yamaha Aerox. Nagyon stabíl futómű, 13"os kerék (mint -nek 8"), elől-hátul tárcsafék stb
2013. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Yamaha DT 50
2013. jan. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!