Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennek 1.5 millioert kb egy...

Vennek 1.5 millioert kb egy 2005 os Alfa Romeot az rossz dontes lehet? (csak mert le akarnak rola beszelni mert hogy olasz es gyorsan tonkre megy. De tenyleg ilyen rossz? Mert nagyon tetszik.22f)

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyet és melyik motorral? Egyébként valóban, nagy részül szopóroller egy idő után, de ki lehet fogni egy jól működő darabot is. Esetleg.
2013. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Pl ez [link]

vagy ez [link]

2013. jan. 17. 15:07
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon bejon :P
2013. jan. 17. 15:08
 4/8 anonim válasza:
51%

Az olasz autók jól néznek ki, mennek is elég jól, de nem tartják az értéküket.

Volt olasz autóm, sosem lesz többé, alig tudtam eladni.

2013. jan. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem olaszom volt eddig is, most is az van 156 2,4JTD, is kizárólag olaszt is fogok vásárolni. Ha megteheted ,hogy megadd neki a törődést vágj bele nyugodtan.Elötte azért nézesd át, a kuplung a gyengéje ezeknek. De ezek nem azok az autók amiket el lehet hanyagolni. Ha foglalkozol vele, meghálálja. A JTD meg egy nagyon jó motor. Mint teljesítményben, mind tartósságban, mind fogyasztásban.

Csak ,hogy ne a levegőbe beszéljek, 2,4JTD 240.000km 136le + powerbox. Így kb 160le, és 380nm. Fogyasztás 6l, télen 7!

2013. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Rövid leszek ! Jól teszi az aki lebeszél róla ...megbízhatatlan és drága fenntartani az alkatrészárak miatt ...

Javítani is utálom :).....pedig fizetik ..

2013. jan. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, ha javítod, akkor te szerelő lehetsz, nem tudom hogy kontár vagy e aki a zsigulin gyakorolt vagy komolyabban is értesz a mai autókhoz, de ilyet szerelőként ne mondj hogy megbízhatatlan. Drága? Ez legyen annak a gondja aki megveszi, lehet van pénze fenntartani és akkor már mindjárt nem is megbízhatatlan az az autó. Nekem is Alfám van, mindig is Alfám volt és soha nem volt vele gondom pedig 300 000 km alatt egyik hidd el kiadta volna magát mert mentem vele elég rendesen, és 300 000 alatti km állás egyikben sem volt, persze nem használtam vásároltam őket hanem a kezdetektől én hajtottam szóval nem egy leamortizált autóról alkotok véleményt amit használtan lehet venni és már átment 4-5 kézen. Talán az ilyen szerelők miatt mint te is hordom az autót Ausztriába szervizeltetni, ott meglehet bízni a szakikban és nem kontárok bütykölgetik szét.
2014. dec. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah, és azt kifelejtettem hogy nekem nem drága, nekem többet ér az hogy egy Alfát vezetek mint az hogy mennyibe kerül hozzá az alkatrész, az Alfa az egy életérzés. Soha nem az alapján vettem autót hogy ki mit mond, mihez mennyi az alkatrész, melyik mennyit fogyaszt, 1991-ben beültem egy Alfába és beleszerettem.
2014. dec. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!