Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen sportautót ajánlotok...

Milyen sportautót ajánlotok jobban? Német vagy Olasz nekem speciel a Olasz jobban tetszik formára, de úgy halottam hogy a Német motorilag sokkal jobb.

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha porsche-ra és ferrari-ra gondoltál, akkor egyértelmű, hogy a porsche sokkal jobb, ami a minőséget illeti.
2009. okt. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tamasoft ***** válasza:

Nagy általánosságban valóban jobb lehet a német, de egyes autók természetesen lehetnek jobbak, vagy rosszabbak is.

A "sport" autó az eléggé leszűkíti a lehetőségeket, mert közúti forgalomban ezek nemigen szoktak részt venni.

Ha valami sportosabb autót szeretnél, azt nagyon meg kell nézni (nézetni), mert annak tutti, hogy nyomták mint az őrült, ezért ha már eladják nem biztos, hogy kifogástalan állapotban vannak.

Sportosabbnak szerintem 150 LE fölött, és 1500 Kg önsúly alatt számít egy autó, ezért marha nagy a választék. Régebben az Olasz autók elérhetőbbek voltak (erősebbet kaptál adott összegért), de a kaszni, meg általában az összes alkatrész avulása hamarabb bekövetkezett.

A német kocsik nagy általánosságban jobban bírják, de nagy általánosságban drágábbak is.

Használt autót venni mindig lutri, ha meg újban gondolkodsz, akkor meg mindegy - vedd meg, amelyik jobban tetszik.

2009. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Porsche Cayman-t kapsz már 6M felé... kell ennél jobb?
2009. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz hogy a Porsche olcsó + jó, de én inkább Olasz gépet választanék [ha megtehetném] pl: Lamborghini LP560, LP640 stb.
2009. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom te inkább elérhető sportkocsira gondolsz: Alfa Romeo GTV. Vannak már 13 éves példányok is olcsóbban de keress rá a képekre és csodálkozni fogsz mennyire jól néz ki! Aztán nehogy elkapjon az alfa vírus!;-)
2009. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, gondolkozok rajta... :)
2009. okt. 12. 21:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Mazda MX5

Egyszer kell beleülni. Akárhány éves. Nagyon megbizható, fenntartható,olcsó és hatalmas élmény

2013. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!