Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500-600 ezer Ft-ért vásárolt...

500-600 ezer Ft-ért vásárolt Mitsubishi Carisma már bevállalható?

Figyelt kérdés

Ennyi pénzt szánnék autóra.

Ez lenne az első, és ebben az árkategóriában ezek tetszenek a legjobban.

2000-2003 körülire gondoltam, ami az évjáratot illeti...

Ennyi pénzért lehet már normális Carismát kapni ?


2013. jan. 17. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én öregebbeket néznék, de lehet találni jót
2013. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Öregebbet, miért ?

Ez az évjárat megy kb. 500-700 ezer között.

Legalábbis ott kezdődnek, és autonavigator.-hu-n is az írják, érdemes '99 utáni évjáratot néznki..

2013. jan. 17. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is nézegettem anno, de hamar lebeszéltek róla. Valami rönó váltó van benne, ami szeret véletlenszerűen szét robbanni. Bontott alkatrész nincs nagyon hozzá, az új alkatrészek meg aranyárban vannak. Érdemes megfontolni, mert egy 10 éves autóra sajnos költeni kell.
2013. jan. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a Mitsubishiket, de Carismáról lebeszélnélek. Egyrészt Renault váltós a dízel még Renault motoros is. Hollandiában szerelték össze, messze nem olyan mint egy japán gyártású Mitsubishi. Az meg a másik, hogy ennyi pénzért még 98ast se találsz normálisat, nemhogy 2003ast. (az egy dolog, hogy néz ki képen neten, élőben mások)
2013. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak a dizel carisma rönó motoros meg váltós.

De amúgy meg nagyon megbizható autó. Van saját facebook csoportja mindenki leirta róla a véleményét és hát... negativ nincs ! Nekem pl egy 97 es dizelesem van 305 ezer kilométerrel és nincs rá panaszom. keveset eszik 4.5 litert kihoztam belőle városba 5.2. alkatrészt még nem kellett benne cserélnem csak amit minden autónál szoktak. ( vezérmű, fék, olajok ) az autó megy kicsit sportos is és jól fogyaszt. szerintem ennél nem is kell több !

2013. szept. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!