Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik legyen? HONDA CIVIC...

Dundie6 kérdése:

Melyik legyen? HONDA CIVIC 1.4i S Family, MITSUBISHI CARISMA 1.6 GLX vagy NISSAN PRIMERA 1.6 SLX?

Figyelt kérdés
97'-98' as évjáratúak. Jól felszereltek. Érdekelne hogy mennyire megbízhatóak, milyen a fogyasztásuk és hogy melyik lenne a legjobb vásár? Lehetőleg olyan írjon akinek van/volt és ne sztereotípiák alapján válaszoljatok. Segítsetek, Köszönöm!

2012. máj. 9. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a Civic!
2012. máj. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv


Ha még aktuális a kérdés akkor annyit válaszolnék rá ,hogy HONDA :)


Nekem 96os évjáraú 1.4i S volt pont amit írtál.

Városban 7 litert eszik kb ,ha normálisan nyomod a gázt.

Széria hiba a jobb hátsó sárvédő ív. (Rohadni szokott)

De ezt a hibát leszámítva tökéletes autó.

Amikor kinyomtam a "szemét" 12 litert evett ,de cserébe teljesítmény is volt :)

190 km/h-nál akad ki.


Ha megbízható olcsón fenntartható autót keresel nem találsz jobbat :)

2012. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ha megbizható jó fogyasztású autó kell akkor egy dizeles mitsubishi carisma t vegyél. 5 liter körül fogyaszt. nekem is 97 es td van amiben 289 ezer kilométer van és még mindig tökéletesen megy ! szinte nem is kell bele alkatrészt vennem csak tankolom és ennyi...
2012. nov. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Civic kivételével bármelyik.

Jó autó volt....régen... de mint tudjuk, milyen autót vesz a legtöbb 18-20 éves suhanc, hogy megtanuljon vezetni és a sz@rt is kitapossa belőle? Hát Civic-et. :)


Szóval egy 14-17 éves Civic nemhogy nem jó autó, de kifejezetten sz@r! Nem is feltétlen azért, mert sokat futott...mert 200.000 km valós futás alatt is találni belőle, főleg a 3 ajtósok közül, amit nem épp családi kocsinak, sem cégesnek nem használtak. A baj ott van, hogy a 200.000 km nagy részét pörgetve, gyilkolva tette meg.

Becsületére váljon, hogy még mindig megy, mert tényleg jó kocsik VOLTAK azok, de ma már nem szabad megvenni.

2013. júl. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a kérdés régi... nekem volt automata Nissan Primera 2.0 SLX-em, ami nagyon jó volt, csak benzinzabáló, de hát 1998 köbcentis motorral, meg 4 fokozatú automata váltóval ez nem meglepő.
2015. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!