Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Összesen kb. mennyibe kerül...

Összesen kb. mennyibe kerül egy gépjárművezetői vizsga?

Figyelt kérdés
Felkészítés, KRESZ, elsősegély, rutin, stb együtt.
2009. aug. 30. 12:20
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nekem idén nyáron 150 000 forint volt, de ebben már 10 pluszóra is benne volt. Az oktatóm megmondta már a legelső órán, hogy lehetek bármilyen ügyes, a 30 gyakorlati óra egy humbug, 100-ból két embernek sikerül 30 órában vizsgáznia. Nekem viszont nem volt sok pénzem, így 10 pluszóra után megkértem, jelentsen le vizsgázni. Erre ő kiakadt, hogy minimum 20 órát kellene még vennem, meg nem fogok átmenni, így meg úgy. Ehhez képest elsőre átmentem...

Szóval mind szép és jó, ha egy iskola megígéri, hogy mondjuk 125 000 forintból megvan, mégis számolj rá minimum 150 000-et!

2009. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. 150 000 Ft volt, bár nekem nagyon sok pótórám volt, de elsőre mentem át mindenből.
2009. aug. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 140 ezer mindennel együtt, plusz órák nélkül, elsőre.
2009. aug. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hol laktok ti hogy ilyen drágák????nekem sikerült 95böl letenni mindent elsöre!!!!ja és az nagyon nagy hülyeség amit az oktatód mondott mert nekem pl 20orát kellett vezetnem és mehettem vizsgázni(persze ki kellet fizetni a 30at sajna..)amugy meg azért mondta hogy nem lehet mert pénzt akart keresni rajtad mert látta hogy"palira tud venni" általában elég a 30óra söt még valamikor sok is:)
2009. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 46 órával vizsgáztam mindennel együtt 176.de ebbe vizsgadíjak illetékek is benne van.
2009. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ti miről beszéltek???Én tokkal vonóval tettem le 83 ezerből.ebbe bennevolt minden vizsgadij plusz oktatás.

Én nekem szarul ment a vezetés és mondta hogy kéne venni pótorákat.elküldtem a faszba.szoval 100felett potoráknélkül és elsöre mindenböl ottvalami nemstimmel.

2009. szept. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol laksz... A vizsga mindenhol ugyanannyi, de a vezetés, a kresz tanfolyam a más és más. Budapesten kategóriákkal olcsóbb, mint vidéken.
2009. okt. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én budapesten raktam lee tokkal vonóval 83ból

www.d*dgemj*gsi.hu *=O igy nemminősül reklámnak

Megvoltam elégedve vele.

2009. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most sokkal okosabb lettem. :D
2009. okt. 26. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!