Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kollégák, Vito ELAB probléma...

Kollégák, Vito ELAB probléma . Lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Vito 2000-évj , 110 Cdi 2.2 motorral szerelt . Bosch diaggal olvasva 1622 hibakód ..

2013. jan. 18. 17:39
 1/4 A kérdező kommentje:

Hol vagytok mercisek ? :)

Sok helyen hozzászóltok ,segítsetek ...

Megfogadtam régebben ,hogy nem nyúlok bele főleg vitoba de egy ismerősömé...sajna :)

2013. jan. 19. 07:48
 2/4 4165 ***** válasza:
A leállító szelep hibáját jelzi. Az autó nem bír menni rendesen. De ez arra is visszavezethető, hogy a nagynyomású szivattyúnak nagy a résolajvesztesége. 60 körül javítják. Nem ártana egy gyári műszert ráaggatni. Ha ezt elmondod az ismerősnek, kevésbé fog haragudni, mintha találomra vetetsz vele alkatrészeket. Ne érts félre, nem a szakértelmedet becsmérlem. De a gyári és az univerzális műszerek között nagy különbségek vannak. Mindegy milyen márka.
2013. jan. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Addig én is eljutottam :)

Nem vetettem semmi alkatrészt (ezekből kinőttem )

Egyébként a Bosch diaggal mi a baj ? Jó háttér infó is van ,SIS/Cas ...

Van vezetett hibakeresés (de nyílván ismered ) És nem tőrt verzió ezért fizetünk nem keveset ..

A lényeg nem a leállító szelep a hibás és nem is a vezérlő ,és nem is a kábelköteg . Minden kimérve ,kisípolva stb .

Pár nap b@szakodás után se jöttem rá mi a baj ,,,

Egyszer gondolt egyet és elaludt a lámpa ...és működik az autó. Nem cseréltem semmit ! Megerősödtem abban a hitben ill fogadalmamban mercinek helye nincs a műhelyben :)

Azért köszönöm hogy írtál !

2013. jan. 29. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A merci csak addig volt MERCEDES amig Trabantok és Zsigulik voltak. Mert a félszemű a vakok közt császár. Gondolom érthető.
2014. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!