Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem ajánlani jó...

Tudnátok nekem ajánlani jó 50-es váltós motorokat?

Figyelt kérdés
[link] hasonlóra gondoltam, csak 50ccm-be (B-s jogsim van9, 150-180 ezer körül, közúti használatra, nem szeretnék se simsont, se terepmotort, se supermotot. Köszi a válaszokat.

2013. jan. 20. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Simsonból ennyiért lehet venni jó állapotút.


Ha modernebbet akarsz:

Yamaha TZR

Derbi GPR

2013. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél, annak az 50-es alternatívája az NS-1.
2013. jan. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
# 2 NEM!!!! Az ötvenes alternatívája az NSR50, az NS-1 az más, meg esetleg az NSR75 és az NS-1 75-öt keverheted, mert azok már közel állnak egymáshoz, de azok nem ötvenesek. Hat sebességes AC08E motorblokkos NSR50-et keress, ugyanaz, mint az NS-1 motorikusan, de ez tényleg NSR, persze csak, ha NSR-t akarsz. NS-1 jobb az NSR-nél, hátul is tárcsafékes, meg a rezójából adódóan alacsonyabb fordulattól húz. Meg több is van belőle Mo.-n.
2013. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simson :) Nincs értelme 5Occm-ben japánokban gondolkodnod vagy olaszokba veszel egy kis start oszt amig ki nem növöd addig az hűséges lesz hozzád feltéve ha te is hozzá és normálisan használod és karbantartod minél régibb annál jobb Az is oda megy mint a többi és azt még meg is nézik ha jó állapotban van mert az egy érték ezek a modernek csak műanyag vackok!
2013. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimaradt az Aprilia RS, vagy az Aprilia AF-1.
2013. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!