Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta motoron lehet...

Milyen fajta motoron lehet megtanulni motorozni?

Figyelt kérdés
ami nem simson :))
2013. jan. 22. 20:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nemér le a lábad a simsonról? XD
2013. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Utolsò előtti: de milyen az a másik fajta? Köszi :)

Utolsò: ohooo dehogy nem ;) 180 cm vagyok ...14/L

2013. jan. 22. 22:05
 13/22 anonim ***** válasza:

Van Derbi Sendából 50-es is. Abból is még van enduro meg supermoto.

Hasonló motorral menetem. Szerintem jobban megy mint a simson.

2013. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Derbi Senda 50

Derbi GPR 50

Aprilia RS 50

Aprilia SX 50

Aprilia RX 50 Aprilia MX 50

Honda NSR 50

Yamaha TZR 50

Yamaha DT 50

50-es Suzuki Gamma (ebben a Suzukiban nem vagyok biztos, hogy van, de ha érdekel, nézz utána...)

Lehetőleg japánt (Suzuki, Yamaha, Honda, vagy derbit. ha jól tudom osztrák, de nem vagyok teljesen biztos benne, mindenesetre elég megbízhatónak mondják.), esetleg olasz (Aprilia), de kínait szívből és tapasztalatból nem ajánlom! széles utat! :)

2013. jan. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Váltos kis ccm essel jó tanulni. Mivel nem túl erős jó meg lehet tanulni a kuplungolást.(Mert másképp lefullad) És mivel váltós így a váltást is meg lehet tanulni.(A nagymotoré is ugyanaz) Amúgy robogóval az életbe nem fogsz tudni jó motorossá válni. Valami régebbi sportmotor vagy endúrót ajánok ha a simó nem jön be. Nézz körül a sportmotor.hu-n vagy a használtautó.hu motor részlegébe..
2013. jan. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

180cm? 14/L?


Aha,énmeg Valentino Rossi vagyok,de szoktam Magyar fórumokat olvasgatni...

2013. jan. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
vannak kisebb kategóriájú derbik is én linkeltem jó kis motor én ugyan nem ilyenen tanultam meg motorozni de a második motorom már ilyen volt én java mustangal kezdtem amit nem ajanlok az a robogó egy esés és már nyúlhatsz is mélyre a zsebedbe de ha ez nem akadály akkor nem szóltam
2013. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
180cm? 14/L ha ez tényleg valódi adat akkor a simson-on úgy néz ki az ember mint majom a köszörűkövön főleg egy lány de a simson ha jó gazdája van akkor megbízható gép, ezek közül lehet válogatni [link] derbi,rieju,gasgas,yamaha,sherco,beta, enduro vagy superlotyót vegyél és ne sportot endurot könnyebben megfogod ha esetleg csúszós úton megindulna a spormotor 50ccm-ben egy vicc a nagy testével és a komoly hangjával
2013. jan. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
igen igen véééégre valaki megértette...úgy nézek ki rajta mint majom a köszörűn..ott a pont! ;) és miért ne lenne igaz...a magyar lányok magasak..nem? :O nah jó nem 180 de 178..nah bumm 2 cm -.- :D amúgy köszönöm a sok választ :))
2013. jan. 23. 15:09
 20/22 anonim ***** válasza:
Haggyadmármagad,cucika...Énvagyok 180 magas,te mégis mekkora leszel 20 éves korodra? xD
2013. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!