Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Azt szeretném meg kérdezni,...

Azt szeretném meg kérdezni, hogy 34-évesen is kell az ált. Iskolai bizit vinnem az autósiskolai beiratkozáshoz?

Figyelt kérdés
Én már 2004-ben egyszer elkezdtem a sulit, elsősegély-2012. be járt le, az orvosi alkalmassági meg 2014, be fog! Nem fejeztem be anno az autós sulit, és az eredeti ált. Sulis bizim meg nincs meg! .
2013. jan. 23. 23:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá hogy megvan-e még a sulinak a fénymásolat. Ha nincs akkor kérdezz rá hogy magasabb szintű végzettséget igazoló dokumentum (érettségi, diploma) nem jó-e helyette.
2013. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy bárki kérni fogja. Kétszer voltam eddig autósiskolában (B és A kat), egyetlen egyszer sem kérdezték meg hogy megvan-e a 8 általánosom hozzá. :)
2013. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Agent K, volt egy idôszak amikor nem kelletett, gondolom te akkor csinàltad.

De most kell valamilyen. Bàrmilyet elfogadnak egyébként (okj-s is jó pl)

2013. jan. 24. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen, akár magasabb képzettsget is bemutatharsz. A lényeg, egyértelmű legyen a nyolc általánost biztosan elvégezted.
2013. jan. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
heegany: 2004-ben még biztosan kellett volna, de tőlem akkor se kérték. 2010-ben vizsgáztam A-ra, akkor lehet nem kellett.
2013. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most már kötelezően le kell adni. Ahogy előttem is írták nem feltétlenül az általános iskolai, jó a magasabb végzettséget igazoló bizonyítvány is.
2013. jan. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
igen kérik én szakmunkás bizit adtam oda 5 nap után adták vissza. amugy miért kérik ezeket mit csinálnak vele? valaki tudja pontosan?
2013. jan. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért kérik mert kíváncsiak rá, hogy tudsz-e legalább írni-olvasni. Ha nem akkor semmi keresnivalód a közlekedés részt vevői között. Talán épp ezért nem lehet látni a kisebbséget tanulóautóban, hiszen többségük nem tudja felmutatni a 8 általánost sem.
2013. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

2009-ben csináltam a B kategóriát, akkor nem kelletett(előtte volt olyan hogy kell, de volt pár év amikor nem kelletett) aztán most megint visszavezették(szerencsére) És tavaly az Ak-nál kérték.


Bár errefelé igazából mind1, itt a legalja cigónak is van 8 általános mert itt az volt(meg még most is az) a szokás hogy a cigókat 10-12 év alatt átrugdossák csupa egyessel is az általános iskolán...

2013. jan. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket:)
2013. jan. 24. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!