Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » AUDI A4 TDi motor választékból...

AUDI A4 TDi motor választékból a 90Le milyen? Vannak típushibái?

Figyelt kérdés

Hallottam már róla, hogy jó a fogyasztása és szerelhetősége, viszonylag igénytelen a 90lovas, bár nem mai konstrukció.

Ha jól emléxem még a 80asban is futnak ezek a motorok.



2013. jan. 24. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Az 1.9 td-ket nagyon dícsérik.
2013. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt több is. Az 1 -ik kedvenc motorom. / ha jó / Eszméletlen dinamikus a maga kategóriájában szinte verhetetlen.Minden alkatrész van hozzá ,szinte a bolt polcain. Nem drága ,a fenn tartása,bontóban is minden. Fogyasztása 5l.Az mért baj ,hogy nem mai konstrukció,legalább ki lehet fizetni a javítást.Bárki tudja javítani.Nem úgy mint a mai nagynyomású dieseleket!
2013. jan. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remek választás ----

Qrva jó motor és hálás ....a gyenge pontja 1Z motorkód főtengely vezérkerék .....

2013. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az IZ motorkódút mely évjáratokba, típusokba építették be?

Pl.Audi 80?

2013. jan. 25. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
1Z,volt : Audi80,A4,Golf,Vento. Nekem is 1Z van a kocsimban, hát kopp-kopp eddig motornak semmi baja. Pedig nem gyári.
2013. jan. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!