Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit ajánlanátok...

Milyen kocsit ajánlanátok nekem 300. 000Huf környékén?

Figyelt kérdés
Ami lehetőleg keveset eszik, megbízható és sportos. Nem kell túl gyenge se de túl erős se, 1,3L-es minimum vagy maximum 1,6L-es. Milyen márkát ajánlotok?

2013. jan. 24. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Suzuki Swift 1,3 8V.
2013. jan. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
41%
annyi pénzért huszonéves,4-500 e Km-t futott autót kapsz.legyen suzuki swift.
2013. jan. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 petizacc ***** válasza:
Én is a Swiftet ajánlom.
2013. jan. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, amit ebben a kategóriában nyugodtan tudok ajánlani, az a Suzuki Swift. Bár nem sportos, de ennyi pénzért azt nem is kapsz. A öbbi kritériumnak viszont megfelel.
2013. jan. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, na meg az Opel Astrára. Arról mit gondoltok?
2013. jan. 24. 19:24
 6/9 anonim ***** válasza:
ha péniszkisebbítő autó is szóba jöhet, Daewoo Tico. kevesebbet fogyaszt mint a swift, alkatrészárak kb azonosak, egy két tipushibát leszámítva megbízható. ennyi pénzért azért csodát ne várj :)
2013. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az f astra jó kocsi(megbízható), bár nem tudom hogy milyenek vannak ennyiért. a legöregebbek bőven 20 évesek.
2013. jan. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

suzuki swift,opel astra f ebből az 1,7d(isuzu) kimegy a világból és keveset eszik,honda civic,opel corsa.


Ezek mind olyanok,amik keveset esznek,olcsó bele az alkatrész,rengeteg van belőlük ezért olcsók és egy csomag szotyi áráért kapsz bele alkatrészt kb.

2013. febr. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2013. febr. 3. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!