Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok?...

Milyen autót ajánlanátok? -többi lent

Figyelt kérdés

A jelenlegi kis mazdámat szeretném lecserélni mert szegény kiöregedett...

A felső határ 2,2m-2,4mFt,benzines, amiket néztem:

Toyota Corolla 1,6 VVTi 2007-2008

Toyota Avensis 1,8 VVTi 2007-2008

Mazda 3 1,6 2006-2007

Mazda 6 1,8-2,0 2006-2007

Mitsubishi Lancer 1,5 2008


Persze egy Alfa 159 nagyon szép, sőt talán ennek örülnék a legjobban csak félek az olasztól, francia kocsi meg szoba sem jöhet :)

A fent említettek közül melyik lenne a megbízhatóbb hosszú távon? (szerviz, fogyasztás, értéktartás, stb)

Vagy esetleg lenne jobb lehetőség is?

Előre is nagyon köszönöm a segítségeteket!


2013. jan. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek elég brutális árak az én szememben. Ja bocsi, én szar franciákkal járok, így ennyi pénzért 2-3 évvel fiatalabb, szebb, kényelmesebb, fele km-t futott autót veszek :)
2013. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, ne vedd kérlek sértésnek, mindenkinek más az ízlése, nekem nem jönnek be a franciák. Van több ismerősöm aki pl Citroent hajt és esküszik rá. Na mindegy, 7végén megnyerem a lottót oszt veszek egy mustangot :D
2013. jan. 25. 04:38
 3/3 civic"92" ***** válasza:
Most igy elnézve a toyotákat kivéve a suprát hanyagold!!!A legmegbizhatobb a Micsu lancer!Nyugottan csapathatod neki birja a sarat!Általában jó autok jó futômü jó kanyar vétele és jol gyorsul!Nem drága fennt tartani sztem annyira nem vészes a fogyasztása!Jó kocsi ezt választanám!
2013. jan. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!