Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri e alkatrészekből...

Megéri e alkatrészekből összerakni egy simsont? Pl vaterárol megvenni hozzá az alkatrészeket

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Abszolút nem. Sokkal drágább lenne így.
2013. jan. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyértelműen nem, jobban jársz ha veszel 2 hibásat és egy jót próbálsz összeeszkábálni. de inkáb vegyél egy működőképeset, és vateráról vegyél alkatrészt amit javítani kell.
2013. jan. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha vennék egy vázat meg egy komplett vagy majdnem komplett blokkot és a hiányzó alkatrészeket börzékröl beszerezném??
2013. jan. 24. 22:29
 5/6 anonim ***** válasza:
A börze se olcsó, ott is vadászni kell a jó és olcsó cuccra
2013. jan. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha mázlid van, és találsz a vaterán olyan komplett vázat, amire valamiért nem licitálnak, nem verik fel az árát, illetve ugyanígy szerzel egy blokkot bele, akkor megéri.

Én egy 60 éves biciklit vettem így. Sokáig figyelgettem, de mindet felverték 10-15ezerig. Aztán volt egy, amire valamiért nem licitáltak, megfigyelő is kevés volt. A végén 2ezerért lenyomtam. Múltkor komplett scwalbe vázat láttam 5ezerért. Ha ilyesmit sikerül kifogni, akkor jó..

2013. jan. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!