Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri 110 ezerért...

Szerintetek megéri 110 ezerért az az 1985-ös II-es Golf?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most álltam munkába arra kellene egy autó.

Semmi villogás, olcsón, itthonról munkába és haza!!

Fogyasztása érdekelne még!!!

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 25. 07:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
47%

Ok. Rendben . Értem. Ne kapd fel a vizet!

Látom már te hova tartozol. Ez nem a szülőn múlik.Hanem ,hogy te önmagad mire vagy képes,és mit akarsz elérni. És ugye az ELVEKEN. Én inkább teszek a dolgokért 2-3x annyit, csak az olyan legyen amiben nincs kivetni való.És jól érezzem magam benne v vele.És ne szóljanak meg miatta v röhögjenek a hátam mögött.

Nem válaszoltál a golf polo kérdésre. Sajnállak ha te képes vagy adni egy Wartburgért v Trabantért 300 e ft-ot.Amikor már az öreg taták is kicserélik Suzukira. Mert majdnem mind azt vesz helyettük.

Erröl beszéltem az elején,hogy ki hová tartozik!

2013. jan. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Itt nem 300 ezer forintról van szó. Hanem 110-ről.

Nyilván, 300-ból eszembe sem jutna trabit, vagy wartburgot nézegetni, vagy ajánlani bárkinek. Inkább egy tizenéves swift, vagy opel, stb... Viszont azt lássuk be, 110ezres kategóriában elég szűk az a keresztmetszet, amiből válogatni lehet. És abban teljesen igazad van, hogy másak a szempontok. Ha a megjelenést többre értékeli az ember, akkor megvesz egy ilyesmi golfot, és bevállalja, hogy lehetnek komolyabb hibái is, ami miatt aztán többet kell költeni rá. Ha az olcsóbb fenntarthatóság az elsődleges szempont, akkor inkább egy ronda, de műszakilag valamivel jobb állapotú kocsit néz ki magának.

A polot azért írtam, mert eleve olcsóbb kategória volt mindig is, mint a golf. Így használtan is nagyobb eséllyel talál ennyi pénzből kicsit összeszedettebb polot, mint golfot.

2013. jan. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Az árat illeti tudom,hogy 110e , elég nagy betüvel van írva! Abban igazad van,hogy nem írál 300.-et csak össze tévesztettem a javítási számaiddal.Azon meg ,hogy olcsón v drágán lehetne vitázni estig.Ilyen öreg autónál jobb ha a különbözetet rá költi legalább tudni fogja ,hogy rajta van!
2013. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ha csak használod és nem tartod karban, olyan 1-2 évet elmegy, ha szerencséd van. Más kérdés, ha hosszútávra tervezel vele, mert akkor lesz vele dolgod bőven. Elektronika, futómű, fékek ezeket illik rendbe tenni. Sajnos majd 100%, hogy az utóbbi években nem volt ráköltve. Viszont ha rendbe teszed, még elég sokáig ki fog szolgálni. Persze lehet, hogy belefutsz egy jól karbantartott példányba. Kívánom, hogy legyén szerencséd.. Magánvéleményem, ha mondjuk tavaly ráköltöttek 50e-et, idén biztosan nem adná oda egy százasért..
2013. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Most miért kell szerencsétlen kérdezőt félre vezetni becsapni úgy hogy még ti se nagyon értetek az autókhoz.


1.A mai 2 es Golfoknak a reális ára 80-180.000 forint így 110 ért reális az ára.

2.Sok ismerősömnek van 2 es golfja a fogyasztása karbantartástól függ de nincs 9 liter ahogyan írják kb 7-8 litert eszik attól függ hogy nyomja a gázpedált meg hanyas motor van benne dízel e vagy benzin

3.nem kell rögtön nagyképűsködni hogy régi öreg akkor már szar meg rákölti az összes pénzét minimális ráfordítással jó kis autót lehet belőle kihozni és az alkatrészek se drágák és igénytelen autó ami nem biztos hogy rosszat jelent mert nincs elektronika ami útközbe besz*rik mint a 3 éves autóknál oszt mehet a szerelőhöz itt ilyen nincs!

4.Nézd meg próbáld ki és ha tetszik vedd meg hidd el ha kicsit törődsz vele nem csak 2 évig megy el ahogy az itt hozzá nem értők írják mert ez még autó nem úgy mint a mai fostalicskák!

2013. jan. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Ha Rolandnál veszed, akkor számíts rá, hogy lesz vele gond.
2013. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
"15",egyetértek veled. Én is vettem egy 20 éves Golfot,igaz az I-es volt,de 3 évig hajtottam el különösebb probléma nélkül.. Ja,hűtőt cseréltem benne.. :) Szal ki lehet fogni jó gépet na.. Meg kell nézni.
2013. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

110-ért romhalmazt kapsz alkatrésznek, nem autót. Buszozgass, aztán ha összejött egy kis pénz veszel egy 1.0-re Swiftet 300-ért. Ami enni fog 5 litert. Össze sem lehet hasonlítani a Golffal.

Most van 110-ed. Nem tudom mennyit keresel, de 2-3 hónap alatt biztosan összejön az ára.

2013. jan. 27. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18,Te nem olvasol? 19 éves,most állt munkába,azért szeretne egy autót. Ha nem vesz kocsit ami a munkába járáshoz kell neki,miből keressen? :)
2013. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogyne olvasnék. Munkába járást szerintem meg lehet oldani autó nélkül is.
2013. jan. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!