Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek megéri 110 ezerért...

Szerintetek megéri 110 ezerért az az 1985-ös II-es Golf?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most álltam munkába arra kellene egy autó.

Semmi villogás, olcsón, itthonról munkába és haza!!

Fogyasztása érdekelne még!!!

Köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 25. 07:19
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

"Munkába járást szerintem meg lehet oldani autó nélkül is.

"110-ért romhalmazt kapsz alkatrésznek, nem autót."110 ért ha hiszed ha nem lehet kapni autót és nem is annyira rosszat jó nincs benne klíma elektromos ablak nincs megtömve extrákkal de A ból a B pontra elvisz és itt ez a lényeg nem mindenkinek fontos az a sok extra ami csak hibát okoz nekem is 22 éves autóm van extra nélkül de jobban szeretem mint a szüleim 5 éves "csicsás" kocsiját ami nekem egyáltalán nem jön be!


" Ez nem mindig igaz oké Pesten meglehet oldani de vidéken elég nehéz nem 15 percenként jönnek a buszok és nem biztos hogy pont a munka helyén teszik le.Nekem is olyan munkahelyem van ahol ha nem lenne szerződéses járat akkor kb 2.5 kilométert kellene gyalogolni ami 12 óra letöltött munka után nem valami kellemes főleg télen este sötétben hidegben vagy esős időben!

2013. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!