Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy yamaha mint-em 96-os....

Rottenbacher Gábor kérdése:

Van egy yamaha mint-em 96-os. A benzin folyik a karburátornál, mi lehet az oka? Az úszó szint fix, mivel egy műanyag úszó van benne és abba fixen van a tűszelep (ezeket állítani nem lehet).

Figyelt kérdés
A tűszelep elvileg el is zár, mert szétszedtem kitisztítottam és a benzincsőnél befújtam levegőt, az úszót amikor felfelé mozdítottam, akkor nem ment be több levegő. A szivatóra gondolok

2013. jan. 25. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet tömítés probléma is.
2013. jan. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nézd meg hogy a tömítésnél folyik vagy a túlfolyón


vagy amit te írtál, a szívatónál

2013. jan. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 haszi ***** válasza:
Nekem ugyan ez a bajom volt még annó a Honda NSR 125-el már mindent átnéztünk rajta mire rájöttünk hogy a szivató elállítódott. Szerintem szivató lesz.
2013. jan. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
itt az a baj hogy a tűszelep rugója lehet el van gyengülve és többet ereszt bele a kelleténél.
2013. jan. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Álló motornál is folyik?mert akkro lehet hogy a benzincsappal van probléma ha van olyan rajta.
2013. jan. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 waland ***** válasza:
Pedig az kosz. Nekem is volt ilyen, kétszer is kipucoltam, mire előkerült, de utána eltűnt a gond. Én minden lukba belefújok, minden irányból, és közben sasolok, nehogy bennmaradjon valami. Nekem szerencsém volt, mert nem sokkal előtte cseréltem benzincsapot, így nem folyt el a benzinem, de mire hazavergődtem benzinben úszó karbival, addigra megevett kétszer annyit, mint normálisan. A másik: a légszűrőd hogy van? Olajos valamennyire benne a szivacs? Mert ha nem, akkor olajozd be, mert onnan is bemászik a kosz, aztán pucolhatod ezerszer.
2013. jan. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!