Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Continental, vagy Michelin?...

Continental, vagy Michelin? (motorra)

Figyelt kérdés

Egy 2004-es Aprilia RS 50-em van és megérett a gumicserére. Ugyanolyan mintázatú gumit szeretnék előre-hátra. Az mbm-en 2 ilyet találtam. Előre: [link]


Hátra: [link]


A kettő Continental ugye 23076Ft-ra jönne ki, a Michelin pedig 36341Ft-ra.

A kérdés az lenne, hogy szabad Continental gumit venni, vagy inkább költsek 13ezer forinttal többet a Michelin-re?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. jan. 27. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó lesz a Continental.

Abszolút nem gagyi gumiról van! Egy minőségi gyártó ez is!


Ráadásul egy 50 köbcentis motornál azért nincs akkora jelentősége a guminak mint pl egy Hayabusánál mikor 160-al vágódsz be egy kanyarba.


Teljesen jó és biztonságos szolgálatot fog tenni egy Continantal gumi is.

2013. jan. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettő jó márka, de igaz, hogy egy kis 50esnél nem sokat számít.
2013. jan. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sportmotoroknál ég és föld a két gumi jócskán, egy kis 50es-re megteszi a 12e ft-os vietnámi abroncs is

Sose költöttem még 250es motornál drága gumira, mert nincs jelentősége csak nagybetűs pénzkidobás..

25/F

2013. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ezaz :)


Simsonon nekem is a 3.500ft-os VeeRubber van :D Pedig arra is van 10e körül is asszem.

2013. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!