Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti hol tanultatok autót...

Ti hol tanultatok autót vezetni autósuli mellett/előtt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
A faluban mentem pár kört.
2013. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha néha kimennék apummal/bátyámmal olyan helyre ahol nincs forgalom és gyakorolnék de valami úton módon egy rendőr épp arra menne abból származhatna problémánk?
2013. jan. 29. 00:36
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Lucernaföldön!Alig bírtam átmenni két villanyoszlop között amikor felkapcsoltam négyesbe... :)
2013. jan. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
XD én a gát tövébe.
2013. jan. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
2013. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
85%

Én sehol, mert akkor még nem volt jogsim, anélkül meg nem szabad...


"egy rendőr épp arra menne abból származhatna problémánk?"

Még jó.

Neked a jogsi hiánya miatt, neki meg amiatt, hogy jogsi nélkülinek engedte át a vezetést.

2013. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lenne probléma. Ha teljesen szabálykövető a rendőr, akkor te jogosítvány megszerzésétől való eltiltást kapsz min 6 hónapra, max 2 évre.

Aki pedig átengedte neked a vezetést, az is számíthat pénzbüntetésre biztosan, esetleg vezetéstől való eltiltásra is.

Ilyen földúton én is vezettem anno picit Apuval. Csak egyszer, kb fél órát. Hogy legalább azt ne 2500 Ft-ért tapasztaljam meg óránként hogy hogyan kell a gázt adagolni, és mit jelent, hogy "fog" a kuplung. De mást nem nagyon csináltunk. Váltásra, kormányzásra minden másra az oktatóm tanított meg.

2013. jan. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gkol1 ***** válasza:
100%
Én testvéremtől és a barátoktól tanultam úgymond "hegyre jártunk" én Wartburgon tanultam meg ezzel nem egyszerű menni de hatalmas élmény.Mindenkinek ki kell próbálni de a forgalmat kerüld el a jageszek eltiltanak.A forgalomba az oktatóval menj ki ő vele biztonságban vagy ezek a muksók kegyetlen jól vezetnek de ezért oktatók.
2013. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erdőben+mezőn zsigulival! :)
2013. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Hosszú udvarunk volt, anélkül, hogy kimentem volna az utcára, kapuig előre, tolatva vissza, udvarban megfordul, tolatva kapuig, előre vissza. Tolattam megfordulva, tükörből, fordultam jobbra, balra, beálltam két fa közé. Szombat vasárnap kiautóztam egy tank benzint az 500-as Fiatból. Utcán ne próbáld oktató nélkül, de ha teheted vezess sokat minden méter, próbálkozás számít.
2013. febr. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!