Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm-es robogó alkalmas...

50ccm-es robogó alkalmas lehet egyszerre 50km-es távok megtételére, napi 100km hossz levezetésére?

Figyelt kérdés
Nem mindennapos lenne ekkora táv megtétele. Havonta 4x lenne ilyen út. Hosszabb távon megbízható lenne egy ilyen kis teljesítményű robogó? Milyen típusok bírnák ezt? Aprilia sr 50, 98'-as évjárat? Vagy valami más?Fogyasztásban hogy alakulnak ezek a gépek?

2013. febr. 1. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Én semmiképp nem vennék robogót,pláne nem hosszabb utakra.

Simán megeszik a 3-4 litert,mivel állandóan retekgázon mennek.

Nemszeretnék kampányolni semmilyen típus mellett,de inkább váltós mocit vegyél.

2013. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen alkalmas ha normálisan használod és nem mész vele 50-60-nál többel.Ez csak gyári tunningmentes géppel ajánlom.

Ajánlott moci:Gilera runner mert ő hoszabb távon is kényelmes és jól is lehet vele menni és nem nagyon szoktak vele gondok lenni.

2013. febr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasztás nagyjából megegyezik egy 125-ös vagy akár 250-es motorral, 3 és 4 liter között lesz.


50km nem jelenthet gondot egy jó állapotú robogónak. Nézd meg Yamaha Aeroxot és Gilera Runnert. Utóbbi lassabb, de jóval nagyobb (csomagtere is) és kényelmesebb.


Azt még hozzá kell tenni, hogy ezek 45 kph-ra vannak szabályozva KRESZ-ben, de gyakorlatban sem érdemes 60 felett menni velük hosszútávon.

2013. febr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én szimóval járok, ha nem autóval..csutkagázzal is mindent bír, ráadásul nem mai gyerek. Kelenföld-Agárd a régi 7esen, nem egy életveszély...csak benzin legyen, de az jó!

mondom, csutkagázt szereti..sosem esnek szét.

2013. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Egy ötvenes nem alkalmas hosszú távra, inkább egy 125-ös. Nem arról van szó, hogy nem megy el annyit, hanem nem kényelmes.Szélbe esőbe én nagyobbat vennék.
2013. febr. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó robogóval lehet menni jóval többet is 60 km/h-nál. Néha még belefér egy-egy 100 km-es út, de minden héten ezt megtenni szerintem nagyon fárasztó.
2013. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!