Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok segíteni Aerox...

Tudnátok segíteni Aerox témában? Rs-em volt eddig de most egyéb ok-ok miatt el kellett adjam. És most kell valamit vegyek, ugyh. Az Aeroxra gondoltam, mert már régen is tetszettek.

Figyelt kérdés

Van benne: Stage6 Street Race henger , 17.5 karbi , erősített főtengely , leo vince TT sportkipu. , Malossi kuplung és Malossi variátor. 10 e kilóméter van benne. Akkor kell cserélni dugót stb-t?! Nekem azt mondták , hogy elmenne az 22 ezerig is , robogóknál nem számit... :O

Na meg a fogyasztá... nem szeretném ha sokat zabálna. Olyan 4-5 literrel megelégednék. Mennyit ehet így kb? Köszi a válaszokat. :)



2013. febr. 3. 01:08
 1/4 Takumi ***** válasza:
Én tuningolt robogót nem vennék, kitudja hányadik túlméret, km simán manipulálható arra kár hagyatkozni. A szerintem kicsi az esély hogy 22ezer km-t elmegy az a henger 1 dugóval, de előfordulhat. Fogyasztás passz, ezt senki nem tudja megmondani.
2013. febr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ismerem a tulajt. Haverom szereli neki , és mondta , hogy megérné megvenni , csak a véleményetekre lennék kíváncsi...

Fogyasztás érdekelne engem inkább.

2013. febr. 3. 02:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A street race henger 10ezren pörög, ott adja le az erejét, plusz nagyobb karbi, tuti sokat fog enni. Ha a fogyasztás számít, ne tuningoltat vegyél. (Leo Vince TT meg 50es hengerre való !!! )
2013. febr. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kipuffot. azt lecserélném idővel az tuti , mennyit fogyaszt így kb.? Azért persze számít a fogyasztás , de azért azt sem akarom , hogy 3 literrel menjen 60 km/h-val . Gondolom megérted , ha meg én tuningolnék fel egy gyárit az 2 szer ennyi pénz lenne. köszi a választ
2013. febr. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!