Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jobb? Robogó, enduro? Az...

Mi a jobb? Robogó, enduro? Az esetleges típusok lent.

Figyelt kérdés
Olyan 50-est szeretnék amível élvezem a motorozást. Ez a kettő típus van eddig Yamaha Aerox & Aprilia RX melyik a jobb? Miért? Eggyártalán van olan ami nem egy széthajtott szar ( főleg az enduróra gondolok ezzel)? Illetve tudtok másfajta motort?? 15F 3.Motorom lenne simson s51, etz150 etz250 em volt eddig

2013. jan. 27. 09:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok a szüleidnek, hogy 15 éves vagy és már 250-es MZ-re engedtek fel!
2013. jan. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tízen 2 éves korom óta etz már volt. De a 250-est kb 4 szer használtam elcsréltem... De nem ezt akartam most kérdezni hogy az etz kinek való, őszintén nem egy komoly motor.
2013. jan. 27. 11:44
 3/19 A kérdező kommentje:
Jah és csak a saját területünkön motorozok, általában apámmal, vagyis nem tudom mi a gond
2013. jan. 27. 11:45
 4/19 anonim ***** válasza:
66%

250-es ETZ, ha nem volt tönkretéve igenis komoly motor. Gondolom valami szarod volt, aminél a Simson is erősebb volt...


Egyébként nem hinném, hogy egy Aerox-al élveznéd a motorozást...

2013. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
12-125el ment semmi baja sem volt, külsejére értem illetve jogsihoz kell 50 és, hogy birjam használni
2013. jan. 27. 15:25
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem 50-es kategóriában élvezhetőbb egy jó Aerox ereje, mint egy váltósé. De ha már hozzászoktál a 250hez is, akkor elég gyenge lesz neked az 50-es.
2013. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem :) én mindet élvezem, meg nekem nekem hehéz is volt, gyors túl adtam :) arra vagyok kíváncsi hogy akinek robogoja van nem vágyik e terepező gépre? Mind kettőbe "szerelmes" vagyok :D
2013. jan. 27. 17:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az egyik nem pótolja a másikat. Szóval kéne egy robogó meg egy enduró is. De ha csak egyet engedhetsz meg magadnak, akkor inkább robogó, hiszen azt tudod kihasználni, suliba járhatsz vele, menni a haverokkal ide-oda, stb.
2013. jan. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én endurót mondok azzal mehetsz mindenhova de robival határba nem nagyon. lehet rám fújni de én vagy yamaha vagy honda amit enduróban vennék. általában ha egy motor szép jó állapotban van az belül is rendben van nem mindenki gyilkolni veszi.
2013. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Esetleg derbi sendárol vélemény 2000 évjáratu, a szomszédba van egy, csak nyáron használta, közmunká, a fükaszát vitte vele ide-oda... Kell némi a pénz, olcsón ideadja, megvegyem? Illetva yamahábol, hondábol mire gondolsz, jóelőbbi, a robogóbol melyikre gondolsz? :)
2013. jan. 27. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!