Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Etz 250. Miért nehéz berakni...

Etz 250. Miért nehéz berakni egyesbe, kettesbe, ötödikbe?

Figyelt kérdés
nem az hogy annyira nehéz de érzek némi ellenállást.Néha(melegen)nem akarja venni az egyest.Néha ha finomabban rakom az 5.-et akkor talál egy ürest,én meg ezt akkor még nem tudom húzom a gázt mintha sebességbe lenne és felugrik az RPM 6000-re(kellemetlen és égő).Tudom hogy van üres minden fokozat között de azt nem szabadna megtalálnom ugye?Most Castrol Magnatec part synthetic 10w40 van benne.Hidegen ha 1-be teszem 10 cm-t fordul a kerék.Normális?szerintem nem tesz jót a hajtóműnek.

2013. febr. 4. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem finoman kell pakolgatni a sebességeket, ba'sszad oda neki, eddig csak 3 etz-m volt, mondjuk azon nem annyira jelemző, hogy erőszakoskodni kell vele, de a ts125-el nem szabad szűzlányként bánni, abból volt rengeteg.
2013. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Javasolt olaj a gyári ásványi olaj.

Ha jól emlékszem 80w90 a gyárilag előírt.

Nekem is ilyen masinám van ,a váltója az egy érdekesség de aha sokat mész vele hamar megtanulod kezelni :)

Eleinte Én rengetegszer tettem üresbe sebességek között,még valami lehet egy durvabeállítás is kéne a kuplungodnak,ott a lenti csavarnál kell beállítani a 9mm-tert.

Szerelési könyveket itt letölthetsz hozzá

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Égen és az első válaszolóval egyetértve tedd oda neki határozottabban.

Üdv!

2013. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Határozottan kell váltani, és keményen.
2013. febr. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!