Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit nevezünk elhajtásnak...

Mit nevezünk elhajtásnak benzinkútról? Elhajtás-e, ha fizetési szándékkal megyünk be a shoppba, a kutas rosszul ad vissza, mi nem vesszük észre és rendezettnek hitt tankolás után távozunk.

Figyelt kérdés

#Elhajtás benzinkútról #kutas tévedése.
2013. febr. 4. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
dehogyis. mivel sem lopás sem erőszak sem ingyen tankolás nem volt. Sima boltnál is van ilyen. Ez beleszámolódik a nap végi elszámolásba.
2013. febr. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ráadásul utólag bizonyítani lehetetlen.
2013. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem számít annak


távozás után reklamációt amúgy sem fogadnak el :)

2013. febr. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szántóvető ***** válasza:
Kaptál nyugtát vagy számlát?ha igen akkor nincs gond.
2013. febr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ígygondoltam én is. Mármint hogy nem elhajtás.

Mégis feljelentettek.

2013. febr. 4. 22:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen jogcímen jelentettek fel?
2013. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha megvan a blokk/számla és van felvétel is hogy fizetsz akkor innentől bukó. csak gondolom a kasszáson akarja a főnök behajtani...
2013. febr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A számlát nem hozom el, adott pénz látszik, kapott nem.

Elhajtás a "jogcím".

Az emberek 100% ban belefuthatnak ilyenbe!

2013. febr. 5. 03:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is futottam bele hasonlóba, borzasztóan kínos volt. Bankkártyával fizettem, mondtam hogy 2-es kút és kértem még egy doboz cigarettát. Siettem, nézte a fene hogy mit írok alá ,szépen hazaindultam. Később telefonon megkerestek, hogy nem fizettem ki a tankolást, menjek vissza..

Az eladó ezek szerint csak a cigarettát hallotta meg, pedig azzal kezdtem hogy hányas kútnál tankoltam.

Visszamentem, kifizettem, de baromi kellemetlen volt. Azóta mindíg megnézem a számlát, ha kártyával fizetek.

2013. febr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

a bíróság elhajtásként értékelte.

mennem kellet fizetni a pénzt.

amikor a kútbérlőtől kérdeztem miért nem dolgozik itt az akinél "fizettem", azt mondta nem ez volt az egyetlen bakija. aztán tanú előtt!!! azt is mondta hogy tudja nagyon jól hogy nem hajtottam el, a pénztáros tévedett. hoppá!

2013. júl. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!