Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok audi és vw passat...

Mondanátok audi és vw passat típusokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok első autóm megvásárlása előtt állok.

Sedan és golf kivitelben 5-7 literes fogyasztással 1m alatt, és olcsó fentartással ez alatt azt értem hogy olcsók hozzá az alkat részek plussz hogy milyen motorral és melyik évjárátban esetleg ha valaki olyan kocsija van ami ezekbe belesik jó lenne ha kleírná a tapasztalatait.


Jah még annyit hogy esetleg más márkák is szóba jöhetnek de nekem ez a 2 tetszik nagyon de bármi szóba jöhet mert meg csak leskelődöm hogy milyenek vannak.



2013. febr. 6. 02:07
 1/6 anonim ***** válasza:

én ezeket ajánlom a megadot adatok alapján

[link]

[link]

vagy ha a japán kocsik érdekelnek

[link]

[link]

[link]

egy pár audi ha érdekel

[link]

[link]

[link]

2013. febr. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
megbízható autok mind ha jót fog ki az ember belőlük
2013. febr. 6. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az 1.9 dízelek fogyasztanak a legkevesebbet belőlük
2013. febr. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 6. 13:39
 5/6 anonim ***** válasza:

1 millióba még belefér egy normális elsőgenerációs A4 1.9 TDI, ebből ugye van sedan és kombi (avant), nézd meg a kínálatot belőlük a hahu-n,


[link]


valami ilyemsmit kéne nézni, valamivel olcsóbban, de ha nem ragasztkodsz ehhez a viszonylag új formához, akkor nézd meg a B4-es passatokat, 80-as audikat, és még marad pénzed is, sose árt ha van tartalék... de ha jó a benzines akkor nézd azokat is, ott vannak az A3-as audik, 1.6 benzines verzió sem rossz... jó böngészést!

2013. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szivesen és mint az utólsó írta és ahonnan én is szedtem a linkeket ott sok ezekhez hasonló köcsit tudsz nézegetni egyszerűen csak beírod hogy Hasznaltauto.hu és márn kesgélhetsz is a több tucat autó között
2013. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!