Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » GKI Tanfolyam menete? Teheraut...

GKI Tanfolyam menete? Teherautósok)

Figyelt kérdés
tudja e valaki hogy mire kell számítani a vizsgán,esetleg le lehet e tölteni valahonnan a vzsgaanyagot:?van belföldim csak ügye ez most változik
2013. febr. 6. 15:09
 1/9 szántóvető ***** válasza:
december 29.-én voltam Dabason.tesztlapokat kell kitölteni,semmi extra.A vizsganap előtt van (asszem 3)nap tanfolyam,ott átveszitek az összes vizsgakérdést.Egyébként nem nehezek a kérdések.
2013. febr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor gondolom nem olyan vészes,nem stresszelem magam akkor annyira
2013. febr. 6. 16:35
 3/9 szántóvető ***** válasza:
OK. sok sikert.
2013. febr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen tesztlap van én csak megújítottam nekem még volt szimulátoron vezetés de az nem lényeg ha nem sikerül mert csak hosszabítok de aki alapot csinál annak hibátlanra kell meg volt városba vezetés egy Iveco eurocargoval nálunk olyan kocsi volt és annak is sikerülnie ez is csak annak aki alapot csinál.
2013. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem átképzés lessz.akkor nekem is lessz szimulátor,meg vezetés?
2013. febr. 7. 10:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a buszos se sokban különbözik:

Ha "átképzés" lesz,akkor a forgalomban nem kell vezetned,szimulátor viszont van.Szintén csak alapképzésnél van esettanulmány,amikor hosszabban ki kell fejteni egy bizonyos kérdést,témát,de úgy emlékszem,hogy ez sem volt azoknál,akik megújító vizsgát tettek.

De tényleg nem nehezek a kérdések. :-) szabály szerint a pihenőidőkkel tisztában vagy,arra épül meg egy csomó jogszabályra(szerintem)

2013. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké.köszi szépen
2013. febr. 7. 15:46
 8/9 anonim ***** válasza:

És mit kell pontosan csinálni?

Közeljövöben szeretném lerakni, de nem tudom mit kell majd ott csinálni?

2013. márc. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szántóvető ***** válasza:

utolsó,a 6-os válaszoló szépen leírta!van még 2 link ha mégtöbb info kell:

[link]

[link]

2013. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!